Darčekový sprievodca

Vianočné darčeky

Košele pre dobrodruha

Tento typ muža potrebuje košeľu, ktorá ho bude sprevádzať na jeho potulkách mestskou džungľou alebo pri cestovaní. Ideálnym spoločníkom budú kockované, kárované košele alebo košele s výraznejším vzorom. Môže ich nosiť nedbalo na džínsoch alebo si ich zapraví do nohavíc. Presne podľa jeho vkusu.
Všetky košele pre dobrodruha >

Košele pre kreatívca

Obliekať sa dobre neznamená vždy iba oblek a kravatu. Znamená to mať vkus pre detail a farebné kombinácie. Nemusí to byť práve typ, ktorý ráno strávi hodinu pred zrkadlom. Stačí mu pár minút, krátky pohľad do šatníka a ihneď vie, ako bude jeho dnešný outfit vyzerať.

Určite ho potešíte jednofarebnou modrou alebo bielou košeľou, tých nie je nikdy dosť. Skúste sa však odviazať, ukážte mu, že máte cit pre jeho štýl a darujte mu vzorovanú, ale stále elegantnú košeľu. Ak sa trafíte do tónov jeho šatníka, zaručene ocení doplnenie svojej zbierky.

Viac košieľ pre kreatívca >

Košele pre biznismena

Jeho šatník má mnoho farieb. Všetky odtiene bielej a modrej. Ani ste nevedeli, že také odtiene existujú. V práci má striktný dress kód a neznesie nič iné, ako klasicky biznisové košele. Oblek je jeho každodenný spoločník a vie ako ho nosiť.

Namiesto kúpy ďalšej rovnakej košele, stavte na experiment s golierom. Vyberte mu biznisovú košeľu s golierom Cutaway. Garantujeme, že ho zaujme. Ak sa na vás obráti s otázkou, aký uzol do takto širokého goliera, ukážte mu viazanie uzla Half Windsor. Vybrať si môžete aj spomedzi všetkých košieľ pre biznismena.

Viac košieľ pre biznismena >

Neviditeľné tričko ako vianočný darček

Veľa mužov nosí pod košeľu biele tričko alebo tielko. Nevýhodou je, že väčšinou presvitá alebo vytŕča pri rozopnutom vrchnom gombíku. My však prinášame neviditeľné tričko, ktoré okrem toho, že je neviditeľné aj pod bielou košeľoumá znížený výstrih do V. Vďaka tomu nevytŕča ani pri rozopnutom vrchnom gombíku na košeli. Samozrejmosťou je použitie 100 % bavlny. Všetky neviditeľné tričká a tielka.

Drevný motýlik je ideálny vianočný darček

Hľadáte perfektný doplnok na svadbu alebo inú spoločenskú udalosť, kde nie je predpísaný prísny dress kód? Drevený motýlik je ten pravý darček. Exkluzívne dreviny z celého sveta, detailné vypracovanie a ručná výroba.
Viac drevených motýlikov >

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka je skvelý darček, keď chcete nechať možnosť výberu pre obdarovaného. Niekedy je ťažké sa trafiť presne do vkusu a darčeková poukážka to vyrieši za vás. Je to skvelý darček aj keď nestíhate kúpiť niečo iné alebo ste zabudli. Elektronickú poukážku môžete darovať okamžite.

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info