Darčekový sprievodca

 

Vybrali sme pre vás najlepšie produkty z našej ponuky, ktoré potešia každého muža. Môžete mu vybrať novú vzorovanú alebo formálnu košeľu, presne podľa jeho vkusu. Ak aj vám ide na nervy presvitajúce biele tielko, vybavte ho neviditeľným tielkom alebo tričkom. Prihodiť k tomu môžete aj kvalitný kožený opasok značky STEVULA.

PS: vymeniť alebo vrátiť môžete nevhodný darček do 10. 1. 2020

 


 

Vzorovaná košeľa - ideál na každý deň

Vzorované košele sú hitom posledných sezón. A presne vieme prečo. Sú zaujímavé, často farebné a dobre sa kombinujú s jednofarebnými džínsami alebo chinos nohavicami. Ak chcete, aby váš partner vyzeral štýlovo a moderne, teraz je tá správna doba na novú košeľu. 

Farebné košeleModrá košeľa - voľba istoty

Je to tak, modrá je dobrá, ktorou nikdy nič nepokazíte. Modrých košieľ nikdy nie je dosť, dobre sa kombinujú s väčšinou farieb nohavíc či obleku a mužom všeobecne pristanú. Okrem jednofarebnej košele môžete siahnuť po košeli s výraznejšou štruktúrou, ktorá mu dodá noblesu a šarm.

Modrá košeľa - ideálny darčekKošeľa na formálne udalosti a do obleku

Biela košeľa sa hodí vždy. Ak dostanete nečakanú pozvánku na spoločenskú udalosť alebo formálnu večeru, budete pripravení. Ak bude na pozvánke uvedený dress kód a vy vôbec neviete čo znamená, dozviete sa to v článku v našom magazíne.

Formálne košele - darček ktorý vždy poteší

 

 

Neviditeľné tričko - vyrieši problém s presvitaním raz a navždy

Veľa mužov nosí pod košeľou biele tričko alebo tielko. Nevýhodou je, že vždy presvitá a zároveň je ho vidieť pri rozopnutom vrchnom gombíku košele. Darujte mu neviditeľné tričko alebo tielko, ktoré tieto problémy vyrieši. Je zo 100 % bavlny, elastické a vyrobené v Českej republike.

Neviditeľné tričko a tielko

 

 

Elegantné doplnky pre každého muža

Hľadáte perfektný darček na doplnenie štýlu? Vyberte si kožený opasok, ktorý vyrábame na Slovensku z kvalitnej hovädzej kože dovezenej z Talianska. Všetky opasky majú veľkú výhodu, dajú sa dodatočne skrátiť, preto určite potešia budúceho majiteľa.

Kožený opasok STEVULA

 

 

Neviete si vybrať? Darujte mu darčekovú poukážku.

Darčeková poukážka je skvelý darček, keď chcete nechať možnosť výberu pre obdarovaného. Niekedy je ťažké sa trafiť presne do vkusu a darčeková poukážka to vyrieši za vás. Je to skvelý darček aj keď nestíhate kúpiť niečo iné alebo ste zabudli. Elektronickú poukážku môžete darovať okamžite.

 

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info