Non-iron a Easy Care

 

Množstvo z vás sa pýta, aký je rozdiel medzi košeľami NON-IRON a EASY CARE.

 

NON-IRON:

Košele s nežehlivou úpravou sú skvelé, ušetria vám množstvo času a námahy pri údržbe. Tajomstvo spočíva v špeciálnej povrchovej úprave aplikovanej na každý centimeter 100 % bavlny. Zahriatím košele vaším telom ju prirodzene narovnávate a preto zostane rovná po celý náročný deň. Prémiový vzhľad košele posilní vaše sebavedomie. 

Zamerali sme sa na každý detail košele. Všetky časti košele náchylné na pokrčenie boli upravené tak, aby jediné, čo musíte urobiť pre dokonalý vzhľad je košeľu vyprať, vyvesiť, nechať uschnúť a obliecť. Občas však treba aj košeľu s úpravou Non-iron prežehliť. Napríklad keď ju operiete s niečím ťažším a hodinu to košeľu utláča v bubne práčky alebo keď ju necháte uschnúť prehodenú na šušiaku.. Ak sa to aj stane, tak košele s úpravou Non-iron pôjdu vyžehliť veľmi rýchlo a jednoducho.

Predstavte si koľko času a námahy sme vám ušetrili... Páni, nie je čas uľahčiť partnerkám prácu?

 

____________________________________

 

EASY CARE:

Pánske košele s označením EASY CARE sa vyznačujú tým, že sa na nich netvoria tak ostré zlomy pri pokrčení a zároveň pri žehlení sa žehlička po materiáli lepšie kĺže a tým sa ľahšie žehlí. Košeľu tak vyžehlíte za menej ako 1 minútu.

 

____________________________________

 

Ako zistiť, ktoré košele sú Non-iron a Easy Care?

Pri každej košeli je uvedené, či je s úpravou Non-iron alebo Easy Care. Rovnako v detaile produktu nájdete v doplnkových informáciách popis, o ktorý typ úpravy sa jedná. 

 

Non-iron pánska košeľa STEVULA

ZĽAVA 5 €

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie