VERNOSTNÝ PROGRAM

STEVULA CLUB 

 

Pre všetkých registrovaných zákazníkov sme pripravili nový vernostný program. Začleňte sa do STEVULA CLUB a čerpajte trvalé výhody. 

Náš vernostný program funguje jednoducho - všetky nákupy evidujeme a sčítavame. Po naakumulovaní objednávok v príslušnej hodnote vám automaticky priradíme zľavu. O zmene statusu budete informovaní e-mailom alebo sprievodným listom. Stačí nakupovať prihlásený (pod rovnakým e-mailom) a okamžite vidíte ceny iba pre vás.  

Zľava je trvalá, žiadne nezmyselné vyčerpanie do konca roka.

 

 ____________________________________

 

 

Vernostný STEVULA CLUB™ je rozdelený do 3 skupín:

 

1. SILVER

Účet SILVER aktivujeme automaticky po celkovom nákupe v hodnote 79 EUR a pri ďalších nákupoch využívate 5% zľavu na všetky produkty. Stačí byť prihlásený pod svojim účtom a užívať si nakupovanie.

 

2. GOLD

Účet GOLD aktivujeme automaticky po celkovom nákupe v hodnote 199 EUR a pri ďalších nákupoch využívate 8% zľavu na všetky produkty. Stačí byť prihlásený pod svojim účtom.

 

3. PLATINUM

Účet PLATINUM aktivujeme automaticky po celkovom nákupe v hodnote 399 EUR a pri ďalších nákupoch využívate 15% zľavu na všetky produkty. Stačí byť prihlásený pod svojim účtom.

NAVYŠE PLATINUM účet zahŕňa:

  • výmena a vrátenie do 60 dní
  • vrátenie peňazí do 3 pracovných dní

 

 ____________________________________

 

 

Ako získať členstvo v STEVULA CLUB™?

Nakúpte u nás, v košíku zvoľte "Zapamätať si ma a poslať mi heslo". Po objednaní vám zašleme e-mail s prihlasovacími údajmi do vášho účtu.  

Potom už stačí iba využívať výhody členstva STEVULA CLUB™.

 

____________________________________

 

 

Pravidlá vernostného programu STEVULA CLUB™:

1. Program je určený iba pre registrovaných koncových zákazníkov. Registráciu je možné uskutočniť kliknutím na registračný formulár alebo pri nákupe v našom e-shope pred dokončením objednávky. Dôvodom potrebnej registrácie je, že bez toho by sme vám nevedeli priradiť skupinu a teda zľavu. Až po vašom prihlásení sa vám zmenia ceny podľa danej skupiny, do ktorej patríte.

2. Pokiaľ chcete využívať výhody vernostného programu STEVULA CLUB™, je nutné uskutočňovať budúce objednávky po prihlásení.

3. Súčet zrealizovaných objednávok zistíte po prihlásení v sekcii "Moje objednávky" v hornej časti obrazovky.

4. V prípade, že predchádzajúce objednávky neboli riadne prevzaté alebo zaplatené, nebude sa ich hodnota počítať pre zmenu statusu.

5. O aktivácii SILVER, GOLD alebo PLATINUM konta Vás budeme informovať e-mailom alebo sprievodným listom objednávky a po prihlásení sa vám automaticky zobrazia výhodnejšie ceny. 

6. Vyhradzujeme si právo na akúkoľvek zmenu pravidiel a odmien vernostného programu.

Registráciou získate nielen dokonalý prehľad o svojich objednávkach a informácie o chystaných zľavách a akciách, ale taktiež možnosť nakupovať za veľmi výhodné ceny. 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie :)

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie