VÝMENA, VRÁTENIE, REKLAMÁCIA

Netrafili ste správnu veľkosť? Radi by ste vrátili tovar, ktorý nezodpovedá vašim predstavám? Tu nájdete všetky potrebné inštrukcie, aby sme to spoločne jednoducho vyriešili.

 

ADRESA PRE VRÁTENIE TOVARU:

MSTEX s.r.o.
Bystrička 472
038 04  Bystrička
Slovenská republika

 

1) VÝMENA TOVARU: 

Napíšte nám e-mail na info@stevula.sk s informáciami, ktorú veľkosť požadujete. Ideálne je využiť náš formulár pre výmenu tovaru, ale nie je podmienkou. 

Tovar, ktorý vraciate musí byť nenosený, v pôvodnom neponičenom obale s visačkou.

Ihneď ako balík dorazí, skontrolujeme ho a odošleme vám bezodkladne novú veľkosť (ak je skladom). Tovar od nás smerom k vám zašleme zadarmo Slovenskou poštou ako doporučenú zásielku. V prípade požadovania inej dopravy, prosím kontaktujte nás. 

Tovar môžete vymeniť do 30 dní od prevzatia. 

 

2) VRÁTENIE TOVARU

Tovar, ktorý vraciate musí byť nenosený, v pôvodnom neponičenom obale s visačkou. 

Vyplňte formulár na vrátenie tovaru a priložte ho k zásielke. Ak nemáte možnosť vytlačiť si formulár, tak nám napíšte na papier číslo objednávky, vaše kontaktné údaje a číslo účtu v tvare IBAN, kam si prajete poslať peniaze. 

Za vrátený tovar Vám najneskôr do 14 pracovných dní zašleme peniaze späť (väčšinou do 3 pracovných dní).

Tovar môžete vrátiť do 30 dní od prevzatia. 

  

 

3) REKLAMÁCIE 

Záručná lehota je zákonom stanovená na dobu 24 mesiacov. Pri našom tovare slúži daňový doklad (faktúra) zároveň ako záručný list. Reklamáciu budeme posudzovať ihneď, bez zbytočných prieťahov. Maximálna doba vybavenia reklamácie je zákonom stanovená na 30 dní, budeme sa snažiť maximálne urýchliť túto lehotu.

Najskôr nás kontaktujte na tel. čísle +421 950 647 718 alebo e-mailom na info@stevula.sk. Vyplňte reklamačný formulár a priložte ho k zásielke spolu s kópiou faktúry. Následne zásielku pošlite doporučene na adresu:

MSTEX s.r.o.
Bystrička 472
038 04 Bystrička

 

Ako tovar zaslať naspäť k nám:

Prosíme, nikdy nezasielajte tovar nazad na dobierku. Najjednoduchšie a najlacnejšie je pre vás tovar zaslať Slovenskou poštou ako doporučený list. Cena bude približne 1,70 EUR (presnú cenu zistíte na pošte, podľa váhy). Zásielka odoslaná ako doporučený list má trasovacie číslo a tak máme obe strany neustály prehľad, kde sa nachádza. Zároveň je doručenie do 2 pracovných dní.

Newsletter

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie