Späť

Ako nosiť ružovú košeľu

Pridané: 4.08.2017

Ako nosiť ružovú košeľu

Vedeli ste, že ružová farba je jednou z najobľúbenejších košeľových farieb. A nielen pre dámy. Hodí sa do obleku, ale aj k nohaviciam alebo džínsom. Je moderná a má silný mladícky charakter. Komu sa vlastne hodí a ako ju kombinovať? Na tieto otázky si teraz odpovieme.

Ružová farba = mladý, sebavedomý vzhľad

Ružová farba nie je novinkou v pánskom šatníku. Už mnoho rokov dozadu sa hojne využívala pre pánske košele. Dnes získava opäť popularitu a zažíva renesanciu. 

Prečo? Pretože muži v ružovej košeli pôsobia sebavedomo a mužne. Už od dávnych čias sa vedelo, že ružová farba veľmi pekne vyzdvihuje farbu tváre. Tvár, pery a linky tváre viac vyniknú a celý zovňajšok dostane autoritatívnejší, sebavedomejší vzhľad. A to presne chceme dosiahnuť. Chceme aby sa nám veci hodili k našej farbe pleti alebo postave. 

Pozrime sa na to z pohľadu estéta

Ak by sme sa na to pozreli čisto esteticky, tak mužom s tmavšou pleťou a tmavými vlasmi sa najviac hodí svetlý odtieň ružovej. Vhodné sú aj kárované alebo prúžkované vzory, ktoré celkový dojem zjemnia a obohatia pohľad na košeľu. 

Jednou z dôležitých vlastností ružovej je aj to, že priťahuje pohľady žien. V ružovej si vás konečne všimne! :)

Ako a s čím kombinovať ružovú košeľu?

Ešte stále máte predsudky k ružovej? Vybrali sme pre vás niekoľko niekoľko námetov, ako kombinovať ružovú košeľu. Ak ju skombinujete so sivým, antracitovým alebo modrým oblekom, môžete vyzerať ako jeden z nich.

Ružová pánska košeľa číslo 1 Ružová pánska košeľa číslo 1 Ružová pánska košeľa číslo 1 Ružová pánska košeľa číslo 1 Ružová pánska košeľa číslo 1
Zdroj: GQ.com

Ružová pánska košeľa STEVULAPánska košeľa ružovej farby skombinovaná so sivým oblekom Ružovú farbu košele je možné nosiť aj do riflíAntracitový oblek a ružová košeľa sú perfektnou kombináciou

Pánske košele >

 

Páčil sa Vám článok?

Zdieľajte ho so svojimi známymi:

Diskusia

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info