Späť

TIP na vianočný darček pre muža

TIP na vianočný darček pre mužov - kvalitné a moderné pánske košele. Pripravili sme pre vás tip na každý deň. Nechajte sa inšpirovať a spravte svojim milovaným radosť. Vrátenie nevhodného darčeka do 10.1.2017

TIP na vianočný darček pre muža

Milé dámy, hľadáte skvelý darček, ktorý poteší každého muža? Obdarovať manžela, otca či starého otca nie je nič zložité. Otázkou je, či tie ponožky alebo kozmetika budú naozaj príjemným prekvapením..

Využite príležitosť a obdarujte svojho blízkeho nádhernou a kvalitnou košeľou, ktorá sa nie len príjemne nosí vďaka 100 % bavlne, ale aj dlho vydrží. Vďaka kvalitnej látke sa košele nevyťahajú a nestratia svoj tvar. Goliere a manžety nepodliehajú tak rýchlemu opotrebeniu ako ste boli zvyknuté vďaka 3 vrstvovému zloženiu. Ako čerešnička na torte bude pre VÁS ušetrený čas pri žehlení - s NON-IRON technológiou odpadne žehlenie úplne. 

Ak chcete aby váš partner vyzeral ako gentleman v novej košeli a chcete si ušetriť čas a námahu pri žehlení (resp. nežehlení), tak sa nechajte inšpirovať nasledujúcimi tipmi. 

TIP NA PONDELOK 

V práci samá porada. Pondelky bývajú ťažké. Košeľa a jej majiteľ musí zniesť presuny medzi zasadačkami, množstvo zanietených diskusií a nudných prezentácií. Je dôležité aby košeľa poskytovala príjemný pocit, čo zabezpečí 100 % bavlna. Zároveň musí košeľa odolávať zápachu pri spotení celý deň. To vášmu mužovi neposkytne polyester. Ten nedokáže odviezť nadmernú vlhkosť od pokožky a baktérie, ktoré spôsobujú zápach sa môžu pokojne rozmnožovať.

Môj tip sú hladká biela košeľa v strihu Modern Fit a biela štruktúrovaná košeľa v strihu Slim Fit:

Biela košeľa STEVULA v strihu Modern Fit Biela štruktúrovaná košeľa STEVULA v strihu Slim Fit

TIP NA UTOROK - ŠTVRTOK

Návštevy zákazníkov, dodávateľov a kopec jednaní. Cestovanie autom, vlakom alebo lietadlom. Určite ste videli ten rozdiel, keď obchodník vystúpi z auta a je celý pokrčený, ako keby ho fialovo-biele zvieratko požulo (ja viem, kravy nie sú fialové, je to iba reklama :) To je dôvod prečo sa vyplatí kupovať NON-IRON košele. Aj počas dňa sa jemne naťahujú a vydržia dlhšie počas dňa ako práve vyžehlené. 

Môj tip sú hlavne modré košele - modrá vzbudzuje pocit dôvery, istoty a pokoja. Skvelé budú hladké košele v strihu Modern Fit, ale aj štruktúrované v strihu Slim Fit:

Svetlomodrá pánska košeľa STEVULA  Modrá Royal pánska košeľa STEVULA Svetlomodrá štruktúrovaná pánska košeľa STEVULA Modrá prúžkovaná pánska košeľa STEVULA

TIP NA PIATOK

Pokiaľ v práci býva tzv. casuall friday, nie je potrebné nosiť vyťahané tričká. Neformálny vzhľad je možné dosiahnuť použitím košele s veľmi modernými vzormi. Pokiaľ sa piatok končí neskoro v noci, s neformálnou košeľou bude každý muž vyzerať veľmi moderne a zároveň dôstojne. 

Môj tip sú košele v strihu Slim Fit s modernými vzormi v tvare kruhov, štvorcov alebo mini komét.

Prírodná biela pánska košeľa STEVULA Čierna pánska košeľa STEVULA Zafírová modrá pánska košeľa STEVULA Čierna Friday Player pánska košeľa STEVULA

TIP NA SOBOTU A NEDEĽU

Ak sa celý pracovný týždeň držíte striedmosti, tak počas víkendu výborne poslúžia bordové košele, s ktorými určite zaujmete. Samozrejme nič sa nestane, keď si ich oblečiete aj počas týždňa. 

Môj tip sú bordové a červené košele s prekrásnymi vzormi v strihu Slim Fit:

Bordová pánska košeľa STEVULA Tmavočervená pánska károvaná košeľa STEVULA Bordová pánska košeľa STEVULA Svetlo červená pánska košeľa STEVULA

 

Páčia sa vám moje tipy? Tak vstúpte do sekcie SLIM FIT alebo MODERN FIT.

 

Michal Števula 

 

ZĽAVA 5 €

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie