Naše košele

Prečo naše košele - látkaLÁTKA

Všetko začína látkou. Ktokoľvek vás môže presvedčovať o 7 zaručených pravidlách, ktoré robia kvalitnú košeľu... a vyrobená je z polyestru. LÁTKA je to najdôležitejšie. Látka sa bude dotýkať vašej pokožky, látka zabezpečí či sa budete v košeli potiť alebo nie. 

Kvalitná košeľa by mala byť vyrobená zo 100 % bavlny. Naše košele sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlnenej tkaniny od popredných európskych výrobcov z Rakúska, Nemecka, Francúzska, ale aj z Česka. 

Za 25 rokov v odevnom priemysle jeden zo zakladateľov značky STEVULA nadobudol obrovské know-how v oblasti kvality látky a výroby, z ktorého dnes ťažia naši zákazníci. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami látok a vyberáme iba tie, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá.

Používame látky ako popelín, royal oxford, oxford, twill, herringbone (keper), end-to-end alebo pinpoint.


Dizajn košieľ STEVULADIZAJN

Niekedy ide o jedinečnosť a individualitu. Inokedy chcete vyzerať "klasicky". Máme riešenie pre všetky situácie. Od formálnych, jednofarebných košieľ, ktoré sa hodia do obleku, až po farebné, voľnočasové košele pre piatkové túlanie sa mestom.

Vyberáme iba látky, pri ktorých sme presvedčení o ich modernosti a nadčasovosti.

Kontrasty kombinujeme precízne, aby vás nerušili a zároveň poskytli jedinečnosť vášmu štýlu.

Už sa nemusíte obávať, že na porade stretnete kolegu v rovnakej košeli. Všetky naše modely sú jedinečné a často vyrábame iba pár kusov od veľkosti (niekedy iba jednu). Aká je šanca, že si práve vašu košeľu vyberie niekto z vášho okolia? 

 


Prečo naše košele - precízna konštrukciaPRECÍZNA, KVALITNÁ KONŠTRUKCIA

Naše metódy konštrukcie spájajú sofistikovanú technológiu s tradičnými spôsobmi výroby košieľ. Používame počítačom vytvorené šablóny a robotické frézy na tkaniny, ktoré sú rýchle a spoľahlivé v strihaní látky. Následne ich skúsené krajčírky starostlivo zošijú, aby ste vždy dostali kvalitnú košeľu.

Goliere pánskych košieľ prinášame v niekoľkých typoch. Od klasického golieru Kent až po široko zrezaný golier Cutaway. Vystužili sme ich pevnými, ale zároveň ohybnými plastovými výstužami, čím sme zachovali dlhú životnosť goliera. Výstuže odolajú teplote až 90 stupňov Celzia, a tak sme sa ich nebáli zašiť do goliera. Už sa vám nestane, že ich vytratíte v práčke. 

Pokroková Non-iron a Easy Care technológia posúva hranice nekrčivosti do nových dimenzií. Košele vydržia nepokrčené oveľa dlhšie a to vám dodá potrebné sebavedomie.

 

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie