Typ košele

 

Typ košele môžete zvoliť podľa toho, na akú príležitosť sa chystáte. Ak hľadáte košeľu do práce, do officu, na spoločenskú udalosť alebo na svadbu, u nás nájdete všetko čo potrebujete. Vyberte si z pánskych košieľ STEVULA.

 

Na voľnočasové nosenie alebo do neformálneho (aj pracovného) prostredia poslúži Casual košeľa. Košele z tejto kategórie majú väčšinou výraznejšie farby, prípadne odvážnejšie vzory. Populárny je dnes dress code SMART CASUAL, viac sa o ňom dočítate v článku na blogu.

Biznis košeľa sa hodí do formálneho prostredia. Do práce, na obchodné jednania alebo na pracovný pohovor. Všade tam, kde nie je tolerovaná prílišná kreativita a skôr sa uprednostňuje distingvovaný štýl.

Spoločenské košele využiteje na udalosti, ktoré si vyžadujú formálny štýl obliekania. Či už ide o svadbu, pohreb alebo večernú udalosť, bielou košeľou nikdy nič nepokazíte. 

Svadobné košele sú špeciálna kategória, ktorá je určená nielen pre ženícha, ale aj pre svadobného otca alebo hostí. Okrem košieľ v tejto kategórii, sa nemusíte báť siahnuť na svadbu ani z kategórie biznis alebo spoločenské košele.

Ak ste si nevybrali konkrétny typ košele, prezrite si rovno všetky pánske košele:

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info