Typ košele

 

Typ košele môžete zvoliť podľa toho, na akú príležitosť sa chystáte. Ak hľadáte košeľu do práce, do officu, na spoločenskú udalosť alebo na svadbu, u nás nájdete všetko čo potrebujete. Vyberte si z pánskych košieľ STEVULA.

 

Na voľnočasové nosenie alebo do neformálneho (aj pracovného) prostredia poslúži Casual košeľa. Košele z tejto kategórie majú väčšinou výraznejšie farby, prípadne odvážnejšie vzory. Populárny je dnes dress code SMART CASUAL, viac sa o ňom dočítate v článku na blogu.

Biznis košeľa sa hodí do formálneho prostredia. Do práce, na obchodné jednania alebo na pracovný pohovor. Všade tam, kde nie je tolerovaná prílišná kreativita a skôr sa uprednostňuje distingvovaný štýl.

Spoločenské košele využiteje na udalosti, ktoré si vyžadujú formálny štýl obliekania. Či už ide o svadbu, pohreb alebo večernú udalosť, bielou košeľou nikdy nič nepokazíte. 

Svadobné košele sú špeciálna kategória, ktorá je určená nielen pre ženícha, ale aj pre svadobného otca alebo hostí. Okrem košieľ v tejto kategórii, sa nemusíte báť siahnuť na svadbu ani z kategórie biznis alebo spoločenské košele.

Ak ste si nevybrali konkrétny typ košele, prezrite si rovno všetky pánske košele:

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info