Naše košele

 

Vytvárame košele iba také, ktoré aj sami nosíme. Nemali sme už záujem o uniformitu z veľkých obchodných reťazcov. Chceli sme priniesť nové a jedinečné látky, dizajny a kvalitné spracovanie. A to sa nám aj podarilo. Zistite viac o jednotlivých častiach košieľ, z čoho sa skladajú, ako sa tvoria. Veríme, že minimálne jedna z nich bude aj vaša. 


Preskúmajte jednotlivé časti košele

 • GOLIER >

  Jedna z najdôležitejších častí košele. Zásadná je jeho konštrukcia, pevnosť a schopnosť dlhodobo držať svoj tvar.

 • MANŽETY >

  V dnešnej dobe často časť, kde výrobcovia vo fast fashion šetria. Bývajú úzke, na jeden gombík a mäkké. Toto nie je naša cesta, my sme zvolili tradičné spracovanie.

 • LÁTKA >

  Všetky naše košele vyrábame zo 100 % bavlny. Látky sú jemné na dotyk a príjemné na nosenie. Vyberáme kvalitnejšie látky, aj za cenu vyšších nákladov. Látka je totiž to, čo robí rozdiel medzi košeľami.

 • VÄZBA LÁTKY >

  Popelínové košele sú fajn, ale tie sú všade. Omnoho radšej máme luxusnejšie a jemnejšie väzby látky - Twill, Royal Oxford alebo Dobby.

 • KONŠTRUKCIA >

  Košeľa sa skladá z niekoľkých samostatných kusov látky. Je to náročný kus odevu, vzlášť čo sa týka náväznosti vzorov. Ak má košeľa dobre vyzerať, vzory musia presne pasovať.

 • PRANIE A SUŠENIE >

  Všetky košele vyrábame iba z vysokokvalitnej 100 % bavlny. Aby ostali jemné a bez škvŕn, poradíme vám ako sa o ne starať.

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info