Látka použitá na pánske košele

 

Strávili sme veľa času diskusiami a prípravou strihov pánskych košieľ, ale materiály, ktoré používame sú rovnako dôležité. Tkaniny, zvlášť 100 % bavlna, sú základným materiálom pre košele.Všetko začína látkou

 

Látka použitá na košele STEVULA


Ktokoľvek vás môže presvedčovať o 7 zaručených pravidlách, ktoré robia kvalitnú košeľu... a vyrobená je z polyestru. Látka je to najdôležitejšie, bude sa dotýkať vašej pokožky, látka zabezpečí či sa budete v košeli potiť alebo nie. 

Kvalitná košeľa by mala byť vyrobená zo 100 % bavlny. Naše košele sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlnenej tkaniny od popredných európskych výrobcov z Talianska, Rakúska, Nemecka, Francúzska, ale aj z Česka. 

Za 25 rokov v odevnom priemysle jeden zo zakladateľov značky STEVULA nadobudol obrovské know-how v oblasti kvality látky a výroby, z ktorého dnes ťažia naši zákazníci. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami látok a vyberáme iba tie, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá.

Používame látky vo väzbe ako je popelín, royal oxford, oxford, twill, dobby, herringbone (keper), end-to-end alebo pinpoint.

Zľava 5 € na prvý nákup

Platí pre objednávky nad 25 €. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Stránky stevula.sk využívajú služby cookies pre skvalitnenie služieb. Viac info