O NÁS

SLOVENSKÁ ZNAČKA STEVULA

 

"Veríme, že košele môžu byť lepšie a kvalitnejšie ako z fast-fashion reťazcov.

Využívame najmodernejšie technológie a boríme mýty a tom, že odevná značka musí byť firma s 50-ročnou históriou.

Jednoducho vyrábame kvalitné košele."

KTO STOJÍ ZA ZNAČKOU?

Nie sme veľká spoločnosť. Ani sa nesnažíme správať ako veľká spoločnosť. Sme značka, ktorá verí, že veci sa dajú robiť lepšie. 

Moje meno je Michal Števula a založil som značku STEVULA, pretože verím, že košele môžu byť lepšie a kvalitnejšie. To čo chceme našou značkou dosiahnuť je prémiová kvalita za prijateľnú cenu, kde strih, kvalita látky, spracovanie, zákaznícky servis a dostupnosť majú všetky rovnaký význam.

Používame výhradne 100 % bavlnu od kvalitných európskych dodávateľov (Soktas, Mileta, Tootal a Andreazza & Castelli), ošetrenú špeciálnou Non-iron alebo Easy care technológiou pre zjednodušenie údržby košieľ.

Všetky košele šijeme výlučne v Európe a dbáme na kvalitnú výrobu každej jednej košele. Jedine v Európskych podnikoch máme záruku, že zamestnanci pracujú v prijateľných podmienkach a sú dodržiavané kvalitné pracovné podmienky.

Dal som značke svoje meno. Jednoduché, zrozumiteľné a jasné. Rovnako aj našou filozofiou je robiť veci pre vás jednoducho, zrozumiteľne a jasne. Vznikli sme na Slovensku a sme na to hrdí. Zostaňte s nami, nakupujte pohodlne z domova. Veríme, že si naše košele zamilujete!

 

A prečo nakupovať u nás? 

  • kvalitná 100 % bavlna od výrobcov ako Soktas, Mileta, Tootal a Andreazza & Castelli
  • precízne spracovanie, ktoré vydrží
  • ojedinelý dizajn
  • doručenie rýchlo a zadarmo
  • 30 dní na výmenu alebo vrátenie Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci a našich košeliach? Tak nás sledujte na sociálnych sieťach, budete vždy informovaní o novinkách a akciách.

Facebook Instagram STEVULA Google+ STEVULA

Výber z nášho Instagramu a Facebooku:

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie