O nás - ako začal náš príbeh

 

Slovenská značka STEVULA

 

Na začiatku všetkého bola myšlienka o modernej značke pánskych košieľ, ktorá bude protipólom všetkých fast-fashion značiek oblečenia v mizernej kvalite. Vedeli sme, že musíme vyrábať košele iba z kvalitných látok a nerobiť pri ich výbere žiadne kompromisy. Od začiatku bola voľba jasná, 100 % bavlna. Náhrady v podobe lacnejšieho polyesteru, elastánu a iných umelých vlákien prenecháme iným.

Vyberáme výhradne prírodnú 100 % bavlnu od kvalitných európskych dodávateľov. Všetky látky, ktoré nakupujeme spĺňajú certifikáciu EKO TEX STANDARD, čím je zaručené, že pri výrobe neboli použité zdraviu škodlivé chemikálie.

Unifikovanosť ponuky na našom trhu nám príliš nevoňala, okamžite sme vedeli, že naše košele musia byť výnimočné. Dizajnom, látkami aj spracovaním. Rozhodli sme sa ísť ťažšou cestou - vyrábať malé série košieľ z jednotlivých látok a dizajn neopakovať. Ak nám látka ostane, neskôr ju použijeme na kontrasty. Tento spôsob nám umožňuje v krátkom čase prinášať svieže vzory, aby ste si u nás našli vždy niečo nové.

Ku kvalitnému produktu sme pridali perfektný zákaznícky servis. Pre nás ste dôležitý práve vy, aj preto sa nám bez problémov dovoláte napríklad aj v nedeľu. Ak nie, tak vám radi zavoláme nazad.

Všetky košele šijeme výlučne v Európe a dbáme na kvalitnú výrobu každej jednej košele. Jedine v európskych podnikoch máme záruku, že zamestnanci pracujú v prijateľných podmienkach a sú dodržiavané ľudské práva. Spolupracujeme so spoločnosťami s dlhoročnou tradíciou výroby pánskych košieľ, pretože chceme našim zákazníkom priniesť kvalitne vyrobenú košeľu za rozumnú cenu. Odstránili sme medzičlánky neúmerne zvyšujúce cenu a vytvorili značku, ktorá reprezentuje jedinečný pomer ceny a hodnoty.

 

Michal Števula

 

Prečo STEVULA?

Moje meno je Michal Števula a spolu s otcom sme založili značku STEVULA, pretože veríme, že aj na Slovensku si zaslúžime nosiť kvalitné oblečenie za prijateľné ceny.

Bolo pre nás prirodzené  a úprimné prezentovať sa vlastným menom, pretože filozofiou nášho podnikania je úprimnosť, férovosť a zodpovednosť za naše výrobky.

Košeľami nekončíme, našou víziou je vytvoriť pánsku značku, v ktorej sa budete nielen cítiť príjemne, ale aj reprezentatívne.

 

 

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci a našich košeliach? Tak nás sledujte na sociálnych sieťach, budete vždy informovaní o novinkách a akciách.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Facebook Stevula.sk   Instagram Stevula.sk