Non-iron a Easy Care

 

Množstvo z vás sa pýta, aký je rozdiel medzi košeľami NON-IRON a EASY CARE.

 

Non-iron košele

Košele s nežehlivou úpravou sú skvelé, ušetria vám množstvo času a námahy pri správnej údržbe. Tajomstvo spočíva v špeciálnej povrchovej úprave aplikovanej na každý centimeter 100 % bavlny. Zahriatím košele vaším telom ju prirodzene narovnávate a preto zostane rovná po celý náročný deň. Prémiový vzhľad košele posilní vaše sebavedomie. 

Zamerali sme sa na každý detail košele. Všetky časti košele náchylné na pokrčenie boli upravené tak, aby jediné, čo musíte urobiť pre dokonalý vzhľad je košeľu vyprať, vyvesiť, nechať uschnúť a obliecť.

Občas však treba aj košeľu s úpravou Non-iron prežehliť. Napríklad keď ju operiete s niečím ťažším a hodinu to košeľu utláča v bubne práčky (napr. rifle, sveter, uteráky) alebo keď ju necháte uschnúť prehodenú na šušiaku.. Ak sa to aj stane, tak košele s úpravou Non-iron pôjdu vyžehliť veľmi rýchlo a jednoducho.

Predstavte si koľko času a námahy sme vám ušetrili. 15 minút týždenne, 13 hodín ročne. To už je služná porcia, nemyslíte? Páni, nie je čas uľahčiť partnerkám prácu?

 

____________________________________

 

Easy Care košele

Pánske košele s označením EASY CARE sa vyznačujú zjednodušenou údržbou oproti klasickej bavlnenej košeli bez úpravy. Ich silnou stránkou je, že sa netvoria tak ostré zlomy pri pokrčení a zároveň pri žehlení sa žehlička po látke lepšie kĺže. Vďaka tomu košeľu ľahšie a rýchlejšie vyžehlíte za menej ako 1 minútu.

 

____________________________________

 

Ako zistiť, ktoré košele sú Non-iron a Easy Care?

Pri každej košeli je uvedené, či je s úpravou Non-iron alebo Easy Care. Rovnako v detaile produktu na našich stránkach nájdete v doplnkových informáciách popis, o ktorý typ úpravy sa jedná. 

 

Teraz už viete aký je rozdiel medzi Non-iron a Easy Care a môžete si vybrať z pánskych alebo dámskych košieľ našej značky. 

 

 

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie