Prečo nakupovať u nás

Ak ste na nás natrafili prvý krát, určite si kladiete otázku, prečo nakupovať práve v našom obchode. Nie je to len súbor výhod, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Je to aj ľudský prístup, s ktorým denne riešime vaše otázky, objednávky a telefonáty. Potrebujete poradiť? Neváhajte sa nás opýtať napríklad na online chate. 

 

 

Slow fashion alebo pomaly ďalej zájdeme

Košele za 14,99 € hneď vedľa rožkov a zeleniny? Alebo rýchle chŕlenie nových trendov každý týždeň? To je cieľom veľkých obchodných reťazcov - rýchlo vypredať a dať vyrobiť ďalší milión kusov v neľudských podmienkach v Ázii. To nie je náš prípad, ide to aj inak. Košele vyrábame v malých sériách na moderných výrobných linkách v Macedónsku. V dnešnej Európe je práve Macedónsko hneď po Bulharsku centrom odevného priemyslu.

 

 

Jedinečná ponuka košieľ

Vyjadrite košeľou svoju osobnosť a ukážte, že v nej viete vyzerať dobre. Pre váš pocit výnimočnosti šijeme iba malé série a tým zachovávame pocit exkluzivity. Dizajn košieľ a hlavne kontrastov neopakujeme a preto ak sa vám košeľa páči, neváhajte ani chvíľu. Môže byť posledná.

 

 

Vysokokvalitná 100 % bavlna

Zatočte raz a navždy s nepríjemným pichaním, škrabaním a pocitom, ako keby ste mali oblečený igelit. Kvalitné košele by mali byť vždy vyrobené zo 100 % bavlny. Zabudnite na umelé dederónky z minulého storočia, dokonca aj na hit 90-tych rokov - polyester. Namiesto kupovania množstva neforemných a nekvalitných košieľ si kúpte radšej pár kvalitných. Rozdiel spoznáte okamžite.

 

 

Precízne a kvalitné spracovanie

Výber košele je na vás, ale požadujte za svoje peniaze aspoň kvalitnú prácu. Všímajte si detaily, šitie goliera, prišitie gombíkov a manžety rukávov. Zvlášť na manžetách je často vidieť nekvalitná práca. Niekedy sú rozdielnej dĺžky alebo krivo ušité. A to naozaj nevyzerá dobre. Je čas prejsť od fast fashion k slow fashion.

 

 

Doprava zadarmo a doručenie do 24 hodín

Veríme, že nakupovanie na internete má byť jednoduché, rýchle a príjemné. Aj preto máme dopravu zadarmo, aby ste nemuseli hľadať v treťom kroku košíka, koľko bude stáť doručenie. Navyše objednávky rýchlo expedujeme a tak môžete jeden deň nakupovať a druhý deň nosiť.

 

 

30 dní na výmenu alebo vrátenie

My vás chápeme. Občas to jednoducho nestíhate vrátiť do 14 dní. Napríklad, keď kupujete darček. Alebo keď veľa cestujete. 30 dní je celý mesiac, počas ktorého sa môžete rozhodovať, či si tovar necháte alebo nie. Tovar na výmenu zasielame bezplatne. Samozrejmosťou je vrátenie peňazí do 14 dní od vrátenia tovaru, avšak snažíme sa v rozmedzí 3-5 dní. 

 

 

Vernostný program

Kto by nemal rád výhody, keď opakovane nakupuje. Budeme úprimní. Neznášame zbieranie bodov, ktoré si potom môžete vymeniť akurát tak za ďalšiu nepotrebnú kľúčenku s logo firmy.. Vytvorili sme program, kde reálne šetríte svoje peniaze pri opakovaných nákupoch. Raz si u nás vyberiete správnu veľkosť a natrvalo môžete využívať výhody. 

 

 

 

Doručenie tovaru do 24 hodín Doprava zadarmo Vrátenie tovaru do 30 dní

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info