O NÁS

MŠ


"Veríme, že košele môžu byť lepšie a kvalitnejšie.

Robíme to navzdory zabehnutým pravidlám, že odevná značka musí byť firma s 50 ročnou históriou.

Jednoducho vyrábame kvalitné košele."

 

Vitajte v internetovom obchode STEVULA.sk 

Nie sme veľká spoločnosť. Ani sa nesnažíme správať ako veľká spoločnosť. Sme značka, ktorá verí, že veci sa dajú robiť lepšie. 

Moje meno je Michal Števula a založil som značku STEVULA, pretože verím, že veci môžu byť lepšie a kvalitnejšie. To čo chceme značkou STEVULA dosiahnuť je prémiová kvalita za prijateľnú cenu, kde strih, kvalita látky, spracovanie, zákaznícky servis a dostupnosť majú všetky rovnaký význam.

Používame výhradne 100 % bavlnu od kvalitných Európskych dodávateľov, používame špeciálnu Non-iron a Easy care technológiu pre zjednodušenie údržby košieľ, šijeme výlučne v Európe a dbáme na kvalitnú výrobu každej jednej košele. 

Dal som značke svoje meno. Jednoduché, zrozumiteľné a jasné. Rovnako aj našou filozofiou je robiť veci pre vás jednoducho, zrozumiteľne a jasne. Vznikli sme na Slovensku a sme na to hrdí. Zostaňte s nami, nakupujte pohodlne z domova. Veríme, že si naše košele zamilujete!

Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci a našich košeliach? Tak nás sledujte na sociálnych sieťach, budete vždy informovaní o novinkách a akciách.

Celý náš príbeh tu:

   Náš príbeh >>  

 

Facebook STEVULA Instagram STEVULA Google+ STEVULA 

Newsletter

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie