O nás

Slovenská značka STEVULA

 

"Vieme, že košele môžu byť lepšie a kvalitnejšie ako z fast-fashion reťazcov.

Vyberáme kvalitné látky zo 100 % bavlny, z ktorých vyrábame malé série tak, aby sa design košieľ neopakoval. 

Jednoducho prinášame kvalitné a moderné košele."

 


Spoznajte nás

 

Nie sme veľká spoločnosť. Ani sa nesnažíme správať ako veľká spoločnosť. Sme rodinná firma, v ktorej veríme, že košele môžu byť kvalitnejšie ako z fast-fashion reťazcov.

 

Moje meno je Michal Števula a spoluzaložil som značku STEVULA, pretože verím, že aj na Slovensku si zaslúžime nosiť kvalitné oblečenie za prijateľné ceny. Odstránili sme medzičlánky neúmerne zvyšujúce cenu a vytvorili značku, ktorá reprezentuje jedinečný pomer ceny a hodnoty.

 

Ku kvalitnému produktu sme pridali perfektný zákaznícky servis. Pre nás ste dôležitý práve Vy, aj preto sa nám bez problémov dovoláte napríklad aj v nedeľu. 

 

Vyberáme výhradne prírodnú 100 % bavlnu od kvalitných európskych dodávateľov (napr. Mileta, Tootal a Andreazza & Castelli). Všetky látky, ktoré nakupujeme spĺňajú certifikáciu EKO TEX STANDARD, čím je zaručené, že pri výrobe neboli použité zdraviu škodlivé chemikálie. 

 

Všetky košele šijeme výlučne v Európe a dbáme na kvalitnú výrobu každej jednej košele. Jedine v európskych podnikoch máme záruku, že zamestnanci pracujú v prijateľných podmienkach a sú dodržiavané ľudské práva.

 

Dal som značke svoje meno. Jednoduché, zrozumiteľné a jasné. Rovnako aj našou filozofiou je robiť veci pre Vás jednoducho, zrozumiteľne a jasne. Vznikli sme na Slovensku a sme na to hrdí. Zostaňte s nami a nakupujte pohodlne z domova. Veríme, že si naše košele zamilujete!

 


Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci a našich košeliach? Tak nás sledujte na sociálnych sieťach, budete vždy informovaní o novinkách a akciách.

Facebook     Instagram

 

Výber z nášho Youtube kanálu:

 

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info