O nás

SLOVENSKÁ ZNAČKA STEVULA

 

"Veríme, že košele môžu byť lepšie a kvalitnejšie ako z fast-fashion reťazcov.

Využívame najmodernejšie technológie a boríme mýty a tom, že odevná značka musí byť firma s 50-ročnou históriou.

Jednoducho vyrábame kvalitné košele."


KTO STOJÍ ZA ZNAČKOU?

 

Nie sme veľká spoločnosť. Ani sa nesnažíme správať ako veľká spoločnosť. Sme rodinná firma, v ktorej veríme, že košele môžu byť kvalitnejšie ako z fast fashion reťazcov. 

 

Moje meno je Michal Števula a spoluzaložil som značku STEVULA, pretože verím, že košele môžu byť lepšie a kvalitnejšie. Naša značka reprezentuje prémiovú kvalitu za férovú cenu, istotu použitia kvalitných prírodných materiálov a perfektný zákaznícky servis. Pre nás ste dôležitý práve vy, aj preto sa nám bez problémov dovoláte napríklad aj v nedeľu. 

 

Používame výhradne 100 % bavlnu od kvalitných európskych dodávateľov (napr. Mileta, Tootal a Andreazza & Castelli), ošetrenú špeciálnou Non-iron alebo Easy care technológiou pre zjednodušenie údržby košieľ.

 

Všetky košele šijeme výlučne v Európe a dbáme na kvalitnú výrobu každej jednej košele. Jedine v európskych podnikoch máme záruku, že zamestnanci pracujú v prijateľných podmienkach a sú dodržiavané ľudské práva.

 

Dal som značke svoje meno. Jednoduché, zrozumiteľné a jasné. Rovnako aj našou filozofiou je robiť veci pre vás jednoducho, zrozumiteľne a jasne. Vznikli sme na Slovensku a sme na to hrdí. Zostaňte s nami a nakupujte pohodlne z domova. Veríme, že si naše košele zamilujete!

 


Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci a našich košeliach? Tak nás sledujte na sociálnych sieťach, budete vždy informovaní o novinkách a akciách.

Facebook Instagram STEVULA Google+ STEVULA

Výber z nášho Instagramu a Facebooku:

Výber z nášho Youtube kanálu:

 

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie