O NÁS

MŠ

SLOVENSKÁ ZNAČKA STEVULA

"Veríme, že košele môžu byť lepšie a kvalitnejšie.

Robíme to navzdory zabehnutým pravidlám, že odevná značka musí byť firma s 50-ročnou históriou.

Jednoducho vyrábame kvalitné košele."

 

 

KTO STOJÍ ZA ZNAČKOU?

Nie sme veľká spoločnosť. Ani sa nesnažíme správať ako veľká spoločnosť. Sme značka, ktorá verí, že veci sa dajú robiť lepšie. 

Moje meno je Michal Števula a založil som značku STEVULA, pretože verím, že veci môžu byť lepšie a kvalitnejšie. To čo chceme našou značkou dosiahnuť je prémiová kvalita za prijateľnú cenu, kde strih, kvalita látky, spracovanie, zákaznícky servis a dostupnosť majú všetky rovnaký význam.

Používame výhradne 100 % bavlnu od kvalitných Európskych dodávateľov, používame špeciálnu Non-iron a Easy care technológiu pre zjednodušenie údržby košieľ, šijeme výlučne v Európe a dbáme na kvalitnú výrobu každej jednej košele. 

Dal som značke svoje meno. Jednoduché, zrozumiteľné a jasné. Rovnako aj našou filozofiou je robiť veci pre vás jednoducho, zrozumiteľne a jasne. Vznikli sme na Slovensku a sme na to hrdí. Zostaňte s nami, nakupujte pohodlne z domova. Veríme, že si naše košele zamilujete!Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci a našich košeliach? Tak nás sledujte na sociálnych sieťach, budete vždy informovaní o novinkách a akciách.

Facebook Instagram STEVULA Google+ STEVULA

Newsletter

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie