Akcia: doprava kuriérom iba 1,95 €. Od 60 € zadarmo.

Buďte vianočnými egoistami - by Lubitsa

Vďaka tohtoročným vianočným večierkom sa moja databáza príbehov spojených s módou a jej fungovaním v každodennom živote človeka rozrástla o fascinujúce príbehy. Krv zmiešaná s dôstojným počtom – OH skupín vzbudzuje už často nevídanú ochotu vypočuť si názor druhého a zamyslieť sa nad ním. A z toho vznikajú ohromné debaty!

 

Napríklad tá, ktorá vytiahla tému oblečenia pri štedrovečernom stole s odkazom na buďto milovaný alebo nenávidený film „Vianočné prázdniny". Leitmotív filmu z 80. tych rokov vykričal to, čo sa na prahu roku 2020 ešte niekoľkokrát znásobilo. Pocit trápnosti z vianočných rodinných tradícií. Pocit trápnosti z toho, že by som si mal vo vlastnej obývačke napríklad obuť niečo iné ako IKEA papuče. Načo?

„Tak, predsa kvôli rodine... a vlastne aj kvôli sviatku, ktorý máme raz ročne..." Takto sme si to odargumentovali sediac pri barovom pulte – manažér medzinárodnej spoločnosti, ja - fashion koučka a zvukár punker. „Ja si myslím, že hlavne kvôli sebe," takúto egoizmom zaváňajúcu vetu, s ktorou nás všetkých zarazila dvojnásobná matka na materskej, sme práve na Vianoce naozaj neočakávali. Zahryzli sme radšej do chlebíčkov a zmenili tému.

Cestou domov som si na túto vetu spomenula a prekvapivo zistila, že s ňou vlastne súhlasím. Veď Vianoce a koniec roka dávajú vzácnu možnosť pozrieť sa na seba a nový rok zasa začať od seba.

Preto nám všetkým prajem, aby sme v roku 2020 mali túžbu vážiť si viac samých seba, pretože je to overená cesta k tomu, aby sme si vážili viac druhých.

Šťastné a veselé!

 

Lubitsa Styling

Lubitsa Styling

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie