Doplnky

(9)
Doplnky pre mužov STEVULA
Medzi doplnkami pre mužov nájdete kožené opasky STEVULA, ktoré vyrábame na Slovensku. Sú z prírodnej hovädzej kože a je možné ich pod prackou skrátiť.

Okrem toho nájdete v ponuke aj ponožky od slovenskej firmy Fusakle, traky na udržanie košele v nohaviciach a neviditeľné boxerky.

 

V ponuke doplnkov pre mužov nájdete neviditeľné boxerky, ktoré vôbec nepresvitajú ani pod veľmi svetlými až bielymi nohavicami. Ak ste si zvykli v lete nosiť ľanové nohavice, tak tieto boxerky presne pre vás.

Medzi ďalšie doplnky patria aj ponožky slovenskej firmy Fusakle. Sú kvalitné, hravé aj vážne a hodia sa do koča aj do voza. Ponožky sú vyrábané na Slovensku.

Ak neustále bojujete s vyťahovaním košele, vyskúšajte traky na košeľu ShirtStays. Spoľahlivo udržia košeľu na svojom mieste po celý deň.

Našim najnovším prírastkom sú kvalitné kožené opasky, ručne vyrábané na Slovensku. Jemná hovädzia koža pochádza z Talianska, pretože v tomto sú taliani naozaj majstri. Opaskom sme pridali o 1 dierku navyše ako je bežné, a ako bonus je jeho možné dodatočné skrátenie.

 

 

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info