Veľkostné tabuľky - muži

Výber košele na internete nie je nič zložité. Pre zistenie svojej veľkosti, použite krajčírsky meter. Ak ho nemáte, môžete použiť napríklad špagát a meter (alebo pravítko) pre zmeranie košele, ktorá vám sedí najlepšie.

Pri rozmeroch sú na výber 2 varianty. Prvou je, že odmeriate seba samého a snažíte sa napasovať do veľkostí košele. Druhou a podľa nás ideálnou je, že si zmeriate košeľu, ktorá vám najlepšie sedí. Podľa nej si budete vedieť vybrať ideálny strih aj veľkosť.

Zmerajte si doma košeľu, ktorá vám sedí 

Položte si košeľu na rovný povrch (napr. stôl) a zmerajte jej šírku v oblasti hrudníka, pása, dĺžku zadnej strany košele a dĺžku rukávov. Namerané údaje porovnajte s našou tabuľkou.

Príklad:

Namerali ste šírku košele v oblasti hrudníka 58 cm, šírku v páse 54 cm a dĺžku košele 80 cm. Ak sa pozriete do našej tabuľky, najlepšie rozmery sedia na Slim fit strih veľkosť L (41/42).

tabulka-slim-fit

Čo robiť, keď sa nachádzate medzi dvoma veľkosťami?

Ak si nie ste istý, ktorú veľkosť zvoliť, pretože ste presne medzi nimi, odporúčame zakúpiť obe veľkosti a vyskúšať v pohodlí domova. To isté platí aj v prípade strihu.

Všetky košele doručíme už do druhého dňa kuriérom na adresu a vrátiť ich môžete do 30 dní.

Potrebujete ešte poradiť?

Zavolajte nám, pošlite nám e-mail alebo využite online chat. Radi vám pomôžeme vybrať správnu veľkosť a strih.

 

Ukážte mi všetky pánske košele >