Zákaznícka podpora:+421950647718info@stevula.sk

Čo kúpiť mužovi na Vianoce

Každé Vianoce ho chcete prekvapiť, no dočkáte sa iba kyslého úsmevu a suchého ďakujem. Tento rok sa však pripravíte. Máme pre vás darčekového sprievodcu inšpirovaného 3 typmi mužov, pomocou ktorého hravo vyberiete novú košeľu.

 

Zabudnite na moment na strihy a veľkosti. Porozmýšľajte, do ktorého typu by ste ho zaradili a vyberte mu novú košeľu podľa typu - dobrodruh, kreatívec alebo biznismen. Máme pre vás aj 2 bonusové tipy na darček na konci článku.

 

Dobrodruh

Kockovaná slim fit košeľa pre dobrodruha

Tento typ muža cestuje po celom svete, aby našiel najzaujímavejšie miesta, ochutnal najlepšie jedlo a zažil najväčšie dobrodružstvo. Obľubuje jemné červené víno alebo dobrú škótsku whisky. Kamkoľvek ho pošlete, nikde sa nestratí, všade zapadne a stane sa obľúbencom v kolektíve.

Pre jeho nekonečný rozhľad je ťažké ho niečím zaujať. Odporúčame výraznú kockovanú slim fit košeľu z našej najnovšej kolekcie. Bavlna v hrubšom prevedení na prvý pohľad pripomína opäť moderný flanel, avšak poskytne nekompromisnú priedušnosť a jemnosť, akú vie iba 100 % bavlna. Prezrite si všetky košele pre dobrodruha.

 

Kreatívny elegán

Košeľa pre kreatívca pod stromček

Obliekať sa dobre neznamená vždy iba oblek a kravatu. Znamená to mať vkus pre detail a farebné kombinácie. Nemusí to byť práve typ, ktorý ráno strávi hodinu pred zrkadlom. Stačí mu pár minút, krátky pohľad do šatníka a ihneď vie, ako bude jeho dnešný outfit vyzerať.

Určite ho potešíte jednofarebnou modrou alebo bielou košeľou, tých nie je nikdy dosť. Skúste sa však odviazať, ukážte mu, že máte cit pre jeho štýl a darujte mu vzorovanú, ale stále elegantnú košeľu. Ak sa trafíte do tónov jeho šatníka, zaručene ocení doplnenie svojej zbierky. Prezrite si všetky košele pre kreatívca.

 

Nekompromisný biznismen

Biela formálna košeľa pod stromček

Jeho šatník má mnoho farieb. Všetky odtiene bielej a modrej. Ani ste nevedeli, že také odtiene existujú. V práci má striktný dress kód a neznesie nič iné, ako klasicky biznisové košele. Oblek je jeho každodenný spoločník a vie ako ho nosiť.

Namiesto kúpy ďalšej rovnakej košele, stavte na experiment s golierom. Vyberte mu biznisovú košeľu s golierom Cutaway. Garantujeme, že ho zaujme. Ak sa na vás obráti s otázkou, aký uzol do takto širokého goliera, ukážte mu viazanie uzla Half Windsor. Vybrať si môžete aj spomedzi všetkých košieľ pre biznismena.

 

Bonus č. 1 - niečo praktické pod košeľu

Neviditeľné tričko ako vianočný darček

Veľa mužov nosí pod košeľu biele tričko alebo tielko. Nevýhodou je, že väčšinou presvitá alebo vytŕča pri rozopnutom vrchnom gombíku. My však prinášame neviditeľné tričko, ktoré okrem toho, že je neviditeľné aj pod bielou košeľou má znížený výstrih do V. Vďaka tomu nevytŕča ani pri rozopnutom vrchnom gombíku na košeli. Samozrejmosťou je použitie 100 % bavlny. Všetky neviditeľné tričká a tielka.

 

Bonus č. 2 - niečo štýlové na krk

Drevený motýlik pod vianočný stromček

Hľadáte perfektný doplnok na svadbu alebo inú spoločenskú udalosť, kde nie je predpísaný prísny dress kód? Drevený motýlik je ten pravý darček. Exkluzívne dreviny z celého sveta, detailné vypracovanie a ručná výroba.

Veríme, že sme vám pomohli nájsť správny darček pre partnera, manžela, otca alebo brata. Nezabudnite, že vianočné sviatky sú hlavne o príjemných chvíľach v kruhu rodiny, tak si ich užite a stres odložte na január.