Darčekový poukaz - elektronický

Kód: E-GIFT/25 E-GIFT/50 E-GIFT/100 Zvoľte variant
25 € 50 € 100 € od 25 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Hodnota
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.2.2024 23.2.2024 23.2.2024 Zvoľte variant

Ako sa najlepšie trafiť do vkusu a vybrať správnu veľkosť? Úplne jednoducho, darujte poukaz, za ktorý si obdarovaný vyberie čo sa mu bude páčiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronický darčekový poukaz je vhodný darček na Vianoce, narodeniny alebo na Valentína. Platí na čokoľvek v našom obchode po dobu 6 mesiacov od zakúpenia. Na 1 nákup je možné použiť iba 1 darčekový poukaz, a teda sa nedá kombinovať s iným kódmi ani vymeniť za peniaze. 

Darčekový poukaz Vám zašleme e-mailom ihneď po zaplatení objednávky. Môžete si ho vytlačiť a rovno darovať. Ak nemáte tlačiareň, odpíšte si kód a na papier napíšte osobné venovanie aj s kódom.

Darčekový poukaz - elektronický

Elektronický darčekový poukaz

  • Zasielame okamžite po zaplatení na e-mail
  • Platnosť 6 mesiacov od zakúpenie
  • Pohodlný a rýchly nákup aj cez mobil


Každý darčekový poukaz je možné využiť iba raz. Je nutné ho uplatniť v celej jeho výške, hodnotu nemožno rozdeliť do viacerých objednávok. Je ale možné v jednej objednávke uplatniť viac poukazov. V takom prípade zadajte prvý poukaz do určenej kolónky a kódy ďalších poukazov vyplňte do poznámky k objednávke.

V prípade, že čiastka poukazu je vyššia, než objednávka samotná, rozdiel medzi cenou objednávky a hodnotou poukazu nevraciame.

Elektronický poukaz

Elektronický darčekový poukaz nie je možné kombinovať s ostatnými produktmi, pretože ho posielame e-mailom. Ak si chcete kúpiť poukaz a súčasne aj iné produkty, vytvorte prosím dve objednávky.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové poukazy
Platnosť: 6 mesiacov
sizes_table: hidden
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Darčekový poukaz - elektronický https://cdn.myshoptet.com/usr/www.stevula.sk/user/shop/related/52_darcekovy-poukaz.jpg?5f96fee4 5
BC Avatar autora | 15.7.2021
Som nadmieru spokojná, rýchle vybavenie, kvalitné služby a produkty...spokojná som ja a aj manžel. :-) takže za nás :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
STEVULA logo  

Slovenská značka STEVULA vznikla v roku 2016 ako protipól fast-fashion značiek zo zahraničia. Našou myšlienkou bolo vyrábať kvalitné pánske košele zo 100 % bavlny v malých a limitovaných sériách, ktoré nebudeme opakovať. Vytvorili sme 3 strihy, ktoré sme "odladili" pre stredoeurópanov, a tak si každý muž vyberie ideálny strih.

Ak sa chcete dozvedieť o nás viac, prečítajte si celý náš príbeh.

 

Affiliate program