Akcia: doprava kuriérom iba 1,95 €. Od 60 € zadarmo.

Ako je to s dopravou

Podrobnosti o jednotlivých spôsoboch dopravy a platby uvádzame nižšie.

 

Kuriér DPD

Vašu objednávku doručí kuriér obvykle nasledujúci pracovný deň medzi 8:00 - 17:00 hod. po odoslaní z nášho skladu.

  • po odoslaní dostanete e-mail a SMS s informáciami o názve odosielateľa, výške dobierky (v prípade platby na dobierku) a možnosti presmerovania zásielky do výdajného miesta DPD
  • v deň doručenia vám zavolá kuriér a dohodne čas doručenia
  • v priebehu doručenia môžete sledovať pohyb zásielky online
  • dobierku je možné zaplatiť aj platobnou kartou (aj bezkontaktne)

Náš tip: ak chcete mať online prehľad o pohybe zásielky, využite novú služby myDPD. Pomocou tejto služby môžete sledovať pohyb zásielky v reálnom čase, zároveň je možné aj presmerovanie alebo zmena dňa alebo miesta dodania.

 

Slovenská pošta

Vašu objednávku doručí pošta obvykle 2-3 pracovné dni po odoslaní z nášho skladu.

Súčasťou doručovania je oznámenie o uložení zásielky na pošte v prípade, že adresát nebol na danej adrese zastihnutý (tzv. žltý lístok). Následne máte 10 dní na vyzdvihnutie zásielky. 

 

Výdajné miesto Zásielkovňa.sk

Vaša objednávka bude pripravené na vyzdvihnutie v sieti Zásielkovňa obvykle do 2 pracovných dní po odoslaní z nášho skladu.

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odošleme Vašu zásielku, Zásielkovňa Vám pošle e-mail s trasovacím číslom. Cestu Vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS a e-mail s heslom. 

Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Môžete po ňu napríklad aj niekoho poslať, stačí vedieť heslo, nemusí sa preukazovať občianskym preukazom. Doručený tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa Vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať. 

 

Možnosti platby

Online platba kartou

Najrýchlejší spôsob ako zaplatiť za nákup a navyše zadarmo. V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaní na platobnú bránu GoPay s bezpečnostným štandardom 3D secure, kde budete vyzvaní k úhrade. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom. Systém vás požiada o nasledovné údaje:

  • číslo platobnej karty
  • dátum ukončenia platnosti karty
  • CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie na podpisovom prúžku vašej karty

V platobnej bráne môžete zaplatiť prostredníctvom kariet Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte prosím svoju banku. 

gopay_bannery-barevne img img (1) Visa electron logo Mastercard secure Mastercard logo Maestro logo

 

Platba prevodom na bankový účet

Tento spôsob je možný pri výbere všetkých možností dopravy, ale vždy s odoslaním objednávky čakáme, kým je pripísaná platba na náš účet, takže sa môže proces doručenia vašej objednávky spomaliť. Platbu realizujte na číslo bankového účtu v tvare IBAN: SK81 8330 0000 0020 0161 6236. VS je číslo objednávky.

Pokiaľ chcete odoslanie urýchliť, pošlite prosím na e-mailovú adresu info@stevula.sk potvrdenie o dokončenej platbe a číslo objednávky. 

 

Na dobierku

Ak zvolíte v priebehu objednávky platbu pri prevzatí tovaru, uhradíte zásielku pracovníkovi Slovenskej pošty (len v hotovosti), kuriérovi (v hotovosti aj platobnou kartou), v Zásielkovni (v hotovosti alebo platobnou kartou - podľa zvolenej pobočky) alebo v hotovosti vo výdajnom mieste DPD.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie