DOPRAVA A PLATBA

Všetky košele máme skladom, a preto objednávky vytvorené do 12:00 hod. odosielame v ten istý pracovný deň.

Za tovar môžete zaplatiť:

 • online kartou
 • bankovým prevodom
 • PayPal
 • na dobierku - poplatok 1 EUR

 

KURIÉR GEIS - ZADARMO

Pri objednávke vytvorenej do 12:00 hod. v pracovný deň, bude tovar doručovaný nasledujúci pracovný deň medzi 8:00 - 17:00 hod. 

 • po odoslaní dostanete SMS s informáciami o názve odosieľateľa, výške dobierky (v prípade platby na dobierku) a možnosti presmerovania zásielky do výdajného miesta Geis Point
 • v deň doručenia vám zavola kuriér a dohodne čas doručenia
 • v priebehu doručenia môžete sledovať pohyb zásielky online
 • dobierku je možné zaplatiť aj platobnou kartou (aj bezkontaktne)


____________________________________

SLOVENSKÁ POŠTA - ZADARMO

Pri objednávke vytvorenej do 12:00 hod. v pracovný deň, bude tovar doručovaný za 2 pracovné dni

Slovenská pošta garantuje doručenie druhý pracovný deň po dni podania. Súčasťou doručovania je oznámenie o uložení zásielky na pošte v prípade, že adresát nebol na danej adrese zastihnutý (tzv. žltý lístok).


____________________________________

OSOBNÝ ODBER - ZÁSIELKOVŇA - 1 EUR

Pri objednávke vytvorenej do 12:00 hod. v pracovný deň, bude tovar doručovaný za 2-3 pracovné dni

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odošleme vašu zásielku, Zásielkovňa vám pošle e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS a e-mail s heslom. 

Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Môžete po ňu napríklad aj niekoho poslať, stačí vedieť heslo, nemusí sa preukazovať občianskym preukazom. Doručený tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať. 


_______________________________

 

MOŽNOSTI PLATBY:

1) ONLINE PLATBA KARTOU - ZADARMO

Verified by Visa MasterCard secure code 

Najrýchlejší spôsob ako zaplatiť za nákup a navyše zadarmo. V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaní na platobnú bránu GP webpay s bezpečnostným štandardom 3D secure, kde budete vyzvaní k úhrade. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom. Systém vás požiada o nasledovné údaje:

 • číslo platobnej karty
 • dátum ukončenia platnosti karty
 • CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie na podpisovom prúžku vašej karty

V platobnej bráne môžete zaplatiť prostredníctvom kariet Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte prosím svoju banku. 


____________________________________

2) PLATBA PREVODOM NA BANKOVÝ ÚČET - ZADARMO

Tento spôsob je možný pri výbere všetkých možností dopravy, ale vždy s odoslaním objednávky čakáme, kým je pripísaná platba na náš účet, takže sa môže proces doručenia vašej objednávky spomaliť. Platbu realizujte na číslo bankového účtu v tvare IBAN: SK48 0900 0000 0051 1344 3476. VS je číslo predfaktúry, ktorú sme vám poslali na e-mail.

Pokiaľ chcete odoslanie urýchliť, pošlite prosím na e-mailovú adresu info@stevula.sk potvrdenie o dokončenej platbe a číslo objednávky. 


____________________________________

3) PAYPAL - ZADARMO

PayPal

Platenie pomocou online brány PayPal. Peniaze budú ihneď pripísané na náš účet.


____________________________________

4) DOBIERKA - 1 EUR

Ak zvolíte v priebehu objednávky platbu pri prevzatí tovaru, uhradíte zásielku pracovníkovi Slovenskej pošty (len v hotovosti), kuriérovi (v hotovosti aj platobnou kartou) alebo v Zásielkovni (v hotovosti alebo platobnou kartou - podľa zvolenej pobočky).

ZĽAVA 5 €

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie