Doprava a platba

Dopravu kuriérom a Slovenskou poštou poskytujeme ZADARMO. Všetky objednávky uskutočnené v pracovných dňoch do 12:00 hod. odošleme v ten istý pracovný deň.

 

Doprava v rámci SR
Druh dopravy Cena Doba dodania od expedície
Kuriér Geis ZADARMO nasledujúci prac. deň
Slovenská pošta - doporučený list 2. tr. ZADARMO 2 pracovné dni
Slovenská pošta - BalíkoBOX 2 € 2 pracovné dni
Osobný odber v sieti Zásielkovňa 1 € 2-3 pracovné dni

Za objednaný tovar môže zaplatiť online kartou, bankovým prevodom, PayPal alebo na dobierku.
Zákazníci z ČR prosím prejdite na českú jazykovú mutáciu, kde môžete platiť v CZK > 

 

Spôsob platby Cena
Online platba kartou ZADARMO
Prevodom vopred na bankový účet ZADARMO
PayPal ZADARMO
Dobierka 1 €

 

1) Kuriér Geis (1 deň) - zadarmo

Doručenie spoločnosťou Geis odporúčame v prípade, že uprednostňujete maximálne pohodlie pri doručení. 

  • po odoslaní dostanete SMS s informáciami o názve odosieľateľa, výške dobierky a možnosti presmerovania zásielky do výdajného miesta Geis Point
  • zásielka je doručovaná nasledujúci deň po odoslaní z nášho skladu
  • v deň doručenia vám zavola kuriér a dohodne čas doručenia
  • v priebehu doručenia môžete sledovať pohyb zásielky online
  • dobierku je možné zaplatiť aj platobnou kartou (aj bezkontaktne)

 

2) Slovenská pošta - doporučený list 2. triedy (2 dni) - zadarmo

Slovenská pošta garantuje doručenie druhý pracovný deň po dni podania. Súčasťou doručovania je oznámenie o uložení zásielky na pošte v prípade, že adresát nebol na danej adrese zastihnutý (žltý lístok).

 

3) Slovenká pošta - BalíkoBOX (2 dni) - 2 €

Nová služba Slovenskej pošty - BalíkoBOX je výhodná, keď chcete mať maximálnu flexibilitu v čase vyzdvihnutia zásielky. Pri objednávke si v košíku zvoľte BalíkoBOX, ktorý máte najbližšie. Nájdete ich rýchlo napísaním BalíkoBOX do vyhľadávacieho poľa. Po prijatí potvrdzujúcej SMS správy je vaša zásielka pripravená na vyzdvihnutie, máte na to 3 kalendárne dni. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek, BalíkoBOX je prístupný non-stop (24/7). Za dobierku zaplatíte kartou.

 

4) Osobný odber v sieti Zásielkovňa (2-3 dni) - 1 €

Zásielkovňa je sieť výdajných miest (cca. 150) po celom Slovensku. Svoju objednávku si tak môžete vyzdvihnúť pohodlne a komfortne kedy sa vám to hodí.

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odošleme vašu zásielku, Zásielkovňa vám pošle e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Môžete po ňu napríklad aj niekoho poslať, stačí vedieť heslo, nemusí sa preukazovať občianskym preukazom. Doručený tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať. 

  

Podrobnejšie informácie k platbe:

1) Online platba kartou - zadarmo

Verified by Visa MasterCard secure code 

Najrýchlejší spôsob ako zaplatiť za nákup a navyše zadarmo. V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaní na platobnú bránu GP webpay s bezpečnostným štandardom 3D secure, kde budete vyzvaní k úhrade. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom. Systém vás požiada o nasledovné údaje:

  • číslo platobnej karty
  • dátum ukončenia platnosti karty
  • CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie na podpisovom prúžku vašej karty

V platobnej bráne môžete zaplatiť prostredníctvom kariet Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte prosím svoju banku. 

 

2) Platba prevodom na bankový účet - zadarmo

Tento spôsob je možný pri výbere všetkých možností dopravy, ale vždy s odoslaním objednávky čakáme, kým je pripísaná platba na náš účet, takže sa môže proces doručenia Vašej objednávky spomaliť. Číslo bankového účtu v IBAN je: SK48 0900 0000 0051 1344 3476

Pokiaľ chcete odoslanie urýchliť, pošlite prosím na e-mailovú adresu info@stevula.sk potvrdenie o dokončenej platbe a číslo objednávky. 

 

3) PayPal - zadarmo

PayPal

Platenie pomocou online brány PayPal. Peniaze budú ihneď pripísané na náš účet.

 

4) Dobierka - 1 €

Ak zvolíte v priebehu objednávky platbu pri prevzatí tovaru, uhradíte zásielku pracovníkovi Slovenskej pošty (len v hotovosti), kuriérovi (v hotovosti aj platobnou kartou) alebo v Zásielkovni (v hotovosti alebo platobnou kartou - podľa zvolenej pobočky).

Newsletter

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie