Doprava a platba

Dopravu kuriérom a Slovenskou poštou poskytujeme ZADARMO. Všetky objednávky uskutočnené v pracovných dňoch do 12:00 hod. odošleme v ten istý pracovný deň.

 

Doprava v rámci SR
Druh dopravy Cena Doba dodania od expedície
Kuriér Geis ZADARMO nasledujúci prac. deň
Slovenská pošta - doporučený list 2. tr. ZADARMO 2 pracovné dni
Slovenská pošta - BalíkoBOX 2 € 2 pracovné dni
Osobný odber v sieti Zásielkovňa 1 € 2-3 pracovné dni

Za objednaný tovar môže zaplatiť online kartou, bankovým prevodom, PayPal alebo na dobierku. 

 

Spôsob platby Cena
Online platba kartou ZADARMO
Prevodom vopred na bankový účet ZADARMO
PayPal ZADARMO
Dobierka 1 €

 

1) Kuriér Geis (1 deň) - zadarmo

Doručenie spoločnosťou Geis odporúčame v prípade, že uprednostňujete maximálne pohodlie pri doručení. 

  • po odoslaní dostanete SMS s informáciami o názve odosieľateľa, výške dobierky a možnosti presmerovania zásielky do výdajného miesta Geis Point
  • zásielka je doručovaná nasledujúci deň po odoslaní z nášho skladu
  • v deň doručenia vám zavola kuriér a dohodne čas doručenia
  • v priebehu doručenia môžete sledovať pohyb zásielky online
  • dobierku je možné zaplatiť aj platobnou kartou (aj bezkontaktne)

 

2) Slovenská pošta - doporučený list 2. triedy (2 dni) - zadarmo

Slovenská pošta garantuje doručenie druhý pracovný deň po dni podania. Súčasťou doručovania je oznámenie o uložení zásielky na pošte v prípade, že adresát nebol na danej adrese zastihnutý (žltý lístok).

 

3) Slovenká pošta - BalíkoBOX (2 dni) - 2 €

Nová služba Slovenskej pošty - BalíkoBOX je výhodná, keď chcete mať maximálnu flexibilitu v čase vyzdvihnutia zásielky. Pri objednávke si v košíku zvoľte BalíkoBOX, ktorý máte najbližšie. Nájdete ich rýchlo napísaním BalíkoBOX do vyhľadávacieho poľa. Po prijatí potvrdzujúcej SMS správy je vaša zásielka pripravená na vyzdvihnutie, máte na to 3 kalendárne dni. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek, BalíkoBOX je prístupný non-stop (24/7). Za dobierku zaplatíte kartou.

 

4) Osobný odber v sieti Zásielkovňa (2-3 dni) - 1 €

Zásielkovňa je sieť výdajných miest (cca. 150) po celom Slovensku. Svoju objednávku si tak môžete vyzdvihnúť pohodlne a komfortne kedy sa vám to hodí.

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odošleme vašu zásielku, Zásielkovňa vám pošle e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Môžete po ňu napríklad aj niekoho poslať, stačí vedieť heslo, nemusí sa preukazovať občianskym preukazom. Doručený tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať. 

  

Podrobnejšie informácie k platbe:

1) Online platba kartou - zadarmo

Verified by Visa MasterCard secure code 

Najrýchlejší spôsob ako zaplatiť za nákup a navyše zadarmo. V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaní na platobnú bránu GP webpay s bezpečnostným štandardom 3D secure, kde budete vyzvaní k úhrade. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom. Systém vás požiada o nasledovné údaje:

  • číslo platobnej karty
  • dátum ukončenia platnosti karty
  • CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie na podpisovom prúžku vašej karty

V platobnej bráne môžete zaplatiť prostredníctvom kariet Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte prosím svoju banku. 

 

2) Platba prevodom na bankový účet - zadarmo

Tento spôsob je možný pri výbere všetkých možností dopravy, ale vždy s odoslaním objednávky čakáme, kým je pripísaná platba na náš účet, takže sa môže proces doručenia Vašej objednávky spomaliť. Číslo bankového účtu v IBAN je: SK48 0900 0000 0051 1344 3476

Pokiaľ chcete odoslanie urýchliť, pošlite prosím na e-mailovú adresu info@stevula.sk potvrdenie o dokončenej platbe a číslo objednávky. 

 

3) PayPal - zadarmo

PayPal

Platenie pomocou online brány PayPal. Peniaze budú ihneď pripísané na náš účet.

 

4) Dobierka - 1 €

Ak zvolíte v priebehu objednávky platbu pri prevzatí tovaru, uhradíte zásielku pracovníkovi Slovenskej pošty (len v hotovosti), kuriérovi (v hotovosti aj platobnou kartou) alebo v Zásielkovni (v hotovosti alebo platobnou kartou - podľa zvolenej pobočky).

Newsletter

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie