DOPRAVA A PLATBA

Všetky košele máme skladom, a preto objednávky prijaté a zaplatené do 12:00 hod. odosielame v ten istý pracovný deň. Tovar doručujeme v rámci SR a ČR, v prípade požiadavky doručenia do inej krajiny nás prosím vopred kontaktujte.

 

Doručenie tovaru v rámci SR

 

Vlajka Slovenskej republiky SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Prepravca Doba dodania Cena
Kuriér Geis  1 deň zadarmo
Kuriér Geis + dobierka 1 EUR
Slovenská pošta 

2 dni

zadarmo
Slovenská pošta + dobierka 1 EUR
Zásielkovňa 2-3 dni 1 EUR
Zásielkovňa + dobierka 2 EUR

 

Kuriér Geis - zadarmo

Pre objednávky prijaté a zaplatené do 12:00 hod. v pracovný deň, bude tovar doručovaný nasledujúci pracovný deň medzi 8:00 - 17:00 hod. 

  • po odoslaní dostanete e-mail a SMS s informáciami o názve odosieľateľa, výške dobierky (v prípade platby na dobierku) a možnosti presmerovania zásielky do výdajného miesta Geis Point
  • v deň doručenia vám zavola kuriér a dohodne čas doručenia
  • v priebehu doručenia môžete sledovať pohyb zásielky online
  • dobierku je možné zaplatiť aj platobnou kartou (aj bezkontaktne)


____________________________________

Slovenská pošta - zadarmo

Pre objednávky prijaté a zaplatené do 12:00 hod. v pracovný deň, bude tovar doručovaný za 2 pracovné dni

Slovenská pošta garantuje doručenie druhý pracovný deň po dni podania. Súčasťou doručovania je oznámenie o uložení zásielky na pošte v prípade, že adresát nebol na danej adrese zastihnutý (tzv. žltý lístok). Následne máte 10 dní na vyzdvihnutie zásielky. 


____________________________________

Osobný odber - Zásielkovňa - poplatok 1 EUR

Pre objednávky prijaté a zaplatené do 12:00 hod. v pracovný deň, bude tovar doručovaný za 2-3 pracovné dni

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odošleme vašu zásielku, Zásielkovňa vám pošle e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS a e-mail s heslom. 

Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Môžete po ňu napríklad aj niekoho poslať, stačí vedieť heslo, nemusí sa preukazovať občianskym preukazom. Doručený tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať. Doručenie tovaru do ČR

 

Vlajka Českej republiky ČESKÁ REPUBLIKA

Česká pošta 3-5 dní 2,50 EUR
Česká pošta + dobierka 3,50 EUR
Zásilkovna 3-5 dní 2,50 EUR
Zásilkovna + dobierka 3,50 EUR
Kuriér DPD ČR 2-3 dni 3,80 EUR
Kuriér DPD ČR + dobierka 4,80 EUR

 ____________________________________


Možnosti platby

Online platba kartou - zadarmo

Verified by Visa MasterCard secure code 

Najrýchlejší spôsob ako zaplatiť za nákup a navyše zadarmo. V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaní na platobnú bránu GP webpay s bezpečnostným štandardom 3D secure, kde budete vyzvaní k úhrade. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom. Systém vás požiada o nasledovné údaje:

  • číslo platobnej karty
  • dátum ukončenia platnosti karty
  • CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie na podpisovom prúžku vašej karty

V platobnej bráne môžete zaplatiť prostredníctvom kariet Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte prosím svoju banku. 


____________________________________

Platba prevodom na bankový účet - zadarmo

Tento spôsob je možný pri výbere všetkých možností dopravy, ale vždy s odoslaním objednávky čakáme, kým je pripísaná platba na náš účet, takže sa môže proces doručenia vašej objednávky spomaliť. Platbu realizujte na číslo bankového účtu v tvare IBAN: SK48 0900 0000 0051 1344 3476. VS je číslo predfaktúry, ktorú sme vám poslali na e-mail.

Pokiaľ chcete odoslanie urýchliť, pošlite prosím na e-mailovú adresu info@stevula.sk potvrdenie o dokončenej platbe a číslo objednávky. 


____________________________________

PayPal - zadarmo

PayPal

Platenie pomocou online brány PayPal. Peniaze budú ihneď pripísané na náš účet.


____________________________________

Na dobierku - 1 EUR

Ak zvolíte v priebehu objednávky platbu pri prevzatí tovaru, uhradíte zásielku pracovníkovi Slovenskej pošty (len v hotovosti), kuriérovi (v hotovosti aj platobnou kartou) alebo v Zásielkovni (v hotovosti alebo platobnou kartou - podľa zvolenej pobočky).

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie