Konštrukcia košieľ

Sme zapálení pri riešení každého detailu košele, či už ide o látku, gombíky, nite alebo strih. Baví nás prinášať nové štýly a napĺňa nás každý jeden spokojný zákazník.

 

Precízna a kvalitná výroba

Košele vyrábame pomocou moderných technológií, ale zachovávame pri tom tradičné spôsoby výroby košieľ. Používame počítačom vytvorené šablóny a robotické frézy na tkaniny, ktoré sú rýchle a spoľahlivé v strihaní látky. Následne ich skúsené krajčírky starostlivo zošijú, aby ste vždy dostali kvalitnú košeľu.

Prečo-naše-košele_konštrukcia_web_2

Goliere pánskych košieľ prinášame v niekoľkých typoch. Od klasického golieru Kent až po široko zrezaný golier Cutaway. Vystužili sme ich pevnými, ale zároveň pružnými plastovými výstužami, čím sme zachovali dlhú životnosť goliera. Výstuže odolajú teplote až 90 stupňov Celzia, a tak sme sa ich nebáli zašiť do goliera. Už sa vám nestane, že ich vytratíte v práčke. 

Pokroková Non-iron a Easy Care technológia posúva hranice nekrčivosti do nových dimenzií. Košele vydržia nepokrčené oveľa dlhšie a to vám dodá potrebné sebavedomie.