Pánske košele

60 položiek

Modrá pánska košeľa STEVULA

Moderné košele pre moderného muža.

Urobte skvelý dojem.

Kvalitné spracovanie a 100 % balvna.

Non-iron a Easy Care.

Body Fit, Slim Fit, Regular Fit.

Vyrobené v Európe.

 

Doručenie tovaru do 24 hodín Doprava zadarmo Vrátenie tovaru do 30 dní
Parametre

Veľkosť:

Strih:

Golier:

Farba:

Úprava látky:

Zobraziť:

____________________________________

MODERNÉ PÁNSKE KOŠELE S DLHÝM RUKÁVOM

Pánske košele s dlhým rukávom pre vás vyrábame v troch strihoch. Pre štíhlych pánov je určený strih Body fit, pre normálne postavy aj s miernym bruškom je určený strih Slim fit. Ak máte silnejšiu postavu a hľadáte naozaj klasickú voľnú košeľu, strih Regular (Classic, Normal) fit je pre vás ako stvorený.

ELEGANTNÉ KOŠELE

Elegantné košele sú základ každého pánskeho šatníka. Či nosíte pánske košele do obleku alebo k džínsom, v našej košeli sa budete cítiť pohodlne celý deň. Základom pánskej elegancie je biela košeľa, ktorú môžete nosiť so všetkým. Druhou farbou, ktorá by nemala chýbať vo vašom šatníku je modrá košeľa. Jednoducho sa ladí a pasuje ku každému odtieňu pleti. 

IBA BAVLNA

Záleží nám na vašom pohodlí a preto všetky košele vyrábame z kvalitnej 100 % bavlny, ktorú nakupujeme od preverených Európskych dodávateľov. Všetky košele nesú označenie Made in Europe, pretože len takto máme osobne pod kontrolou, že sú pri výrobe dodržiavané férové pracovné podmienky. 

NON-IRON A EASY CARE

Milujeme košele, avšak žehlenie už tak úplne nie. Budete to mať pravdepodobne rovnako ako my. Aj to je dôvod prečo košele šijeme z látok, ktoré sú ošetrené najmodernejšou technológiou proti krčeniu - Non-iron, prípadne Easy Care. 

EXKLUZIVITA

Ak je niečo ďalšie, čo nemáme radi, tak je to tuctovosť. Každý jeden muž je individualita, a preto by mal mať možnosť voľby svojej prezentácie. Aj z tohto dôvodu vyrábame malé série, ktoré neopakujeme. Nájdeme si látku, ktorá sa nám páči a vyrobíme z nej trebárs iba pár kusov. Aká je šanca, že niekto iný bude mať rovnakú košeľu ako je tá Vaša?

 

Doručenie tovaru do 24 hodín Doprava zadarmo Vrátenie tovaru do 30 dní

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie