BLOG - užitočné články, rady, návody a odporúčania

Viete ako nosiť a s čím kombinovať ružovú pánsku košeľu?

Viete ako nosiť a s čím kombinovať ružovú pánsku košeľu? Vedeli ste, že ružová farba je jednou z najobľúbenejších košeľových farieb. A nielen pre dámy. Hodí sa do obleku, ale aj k nohaviciam alebo džínsom. Je moderná a má silný mladícky charakter. Komu sa vlastne hodí a ako ju kombinovať? Na tieto otázky si teraz odpovieme.

Čítajte viac...

8 bodov ako správne vybrať košeľu na svadbu

8 bodov ako správne vybrať košeľu na svadbu Svadba je významný deň, kedy chceme všetci vyzerať čo najlepšie. Je dôležité správne zvoliť oblečenie, aby sme mali o jednu starosť menej počas náročného dňa a noci.

Čítajte viac...

Ako udržať košeľu v nohaviciach?

Ako udržať košeľu v nohaviciach? Určite sa to stáva aj vám. Košeľa sa neustále vyťahuje z nohavíc a vy ju opakovane celý deň zase nazad zastrkujete. Baví vás to? Asi nie.. Tento problém ale nie je žiadna novinka. Páni to riešia už od nepamäti.

Čítajte viac...

Vedeli ste, prečo majú pánske košele gombíky na opačnej strane ako dámske košele?

Vedeli ste, prečo majú pánske košele gombíky na opačnej strane ako dámske košele? Pánske alebo dámske kvalitné košele sú ako extra panenský olivový olej vášho šatníku - sú základom, na ktorom poznať rozdiel v kvalite. Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo sú gombíky na pánskej a dámskej košeli na opačných stranách? Alebo teraz krútite hlavou, že ste si to nikdy nevšimli? Čítajte ďalej, objasníme vám to.

Čítajte viac...

Akú košeľu vybrať nielen na deň otcov?

Akú košeľu vybrať nielen na deň otcov? Deň otcov pomaly získava na popularite a cítime to aj my, v narastajúcom počte otázok. Často sa nás pýtate, akú košeľu zvoliť pre konzervatívnejších pánov, pre mladých mužov, na jednanie, pohovor alebo na každý deň do práce. Pripravili sme pre vás niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu sa zorientovať pri výbere správnej pánskej košele. Nečakajte tisíc kategórií, zhrnuli sme to do 3 základných.

Čítajte viac...

Bavlna - prečo sme sa rozhodli práve pre bavlnu?

Bavlna - prečo sme sa rozhodli práve pre bavlnu? Bavlna - cotton - pamuk - biele zlato - stromová vlna. To je len niekoľko názvov čisto prírodného materiálu, ktorý sa vyznačuje svojou jemnosťou a trvácnosťou. Prečítajte si viac o tom odkiaľ k nám bavlna prišla, niečo z histórie a prečo sme si my vybrali bavlnu, ako základnú surovinu pri výrobe košieľ.

Čítajte viac...

História košieľ

História košieľ Košeľa je každodenná súčasť oblečenia dnešného moderného muža. Koho by napadlo, že aj košeľa má svoju dávnu históriu? Dnes už košeľa nie je iba výsadou mužov, ale stále väčšej obľube sa tešia aj dámske košele.

Čítajte viac...

Pošta - jej pozitíva, negatíva a novinky

Pošta - jej pozitíva, negatíva a novinky Pošta stále patrí k najpoužívanejším doručovacím službám na Slovensku. My vám v našom e-shope poskytujeme dopravu zadarmo práve Slovenskou poštou. Mnohí z vás isto netušia aké výhody a nevýhody doručovanie Slovenskou poštou so sebou prináša a tak sme sa rozhodli, že vám ich v krátkosti popíšeme.

Čítajte viac...

Dámy, viete ako nosiť košeľu? 3 blogerky vám ukážu ako na to!

Dámy, viete ako nosiť košeľu? 3 blogerky vám ukážu ako na to! Košele nie sú určené iba pre pánov. Aj dámy, zvlášť ak chcú pôsobiť seriózne, s radosťou siahajú po košeliach. Výhodou je ich formálny vzhľad a príjemné nosenie. Kvalitná košeľa vám poslúži veľmi dlhú dobu.

Čítajte viac...

Páni, nezabudnite – 8. marec – MDŽ – nie komunisti, ale Amerika!

Páni, nezabudnite  – 8. marec – MDŽ – nie komunisti, ale Amerika! Medzinárodný deň žien je pre mnohých sviatkom minulého režimu. Avšak jeho korene siahajú do Ameriky a vznik tohto sviatku s bývalým režimom nemá nič spoločné.

Čítajte viac...

Greenery - farba roka 2017. Ste pripravení ju nosiť?

Greenery - farba roka 2017. Ste pripravení ju nosiť? Ešte v decembri boli už tradične vyhlásené farby pre nadchádzajúci rok, konkrétne sezónu 2017. Farbu roka vyberá plejáda odborníkov a zastrešuje to celé spoločnosť Pantone. Odborníci vyberajú každý rok niekoľko farieb a my vám prinášame nielen ich zoznam, ale aj inšpirácie ako ich nosiť.

Čítajte viac...

Súťaž MastersGate

Súťaž MastersGate Hlasujte za nás v súťaži MastersGate a vyhrajte 2 košele podľa vlastného výberu! Hlasujte do 15. 3. 2017, dvoch víťazov vyžrebujeme 17. 3. 2017.

Čítajte viac...

Špeciálna akcia na pánske kárované košele

Špeciálna akcia na pánske kárované košele Kárované košele sú veľmi obľúbené medzi našimi zákazníkmi. Pripravili sme špeciálnu akciu, ktorá trvá iba do nedele 29.1.2017 alebo do vypredania zásob. Pokiaľ nakúpite aspoň 2 ks pánskych károvaných košieľ STEVULA, môžete si uplatniť dodatočnú zľavu - 20% na celú hodnotu objednávky v košíku. Viac v článku...

Čítajte viac...

S nami nakupujete bezpečne

S nami nakupujete bezpečne Keby neboli nepoctiví obchodníci, tak by sme nepotrebovali rôzne certifikáty, aby sme vás presvedčili, že práve u nás budete bezpečne nakupovať. Niektoré e-shopy pôsobia minimálne veľmi podozrivo a aj my chápeme, že aj pre vás môže byť náš e-shop neznámy. Keďže nakupovanie cez internet je špecifické v tom, že nemáte osobný kontakt, robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre a bezpečne.

Čítajte viac...

Black tie, white tie, ako je to s tým dress kódom?

Black tie, white tie, ako je to s tým dress kódom? Je tu január a prichádza čas plesovej sezóny, tak je načase si objasniť, čo znamenajú jednotlivé pojmy. Pripravili sme pre vás prehľad ako si nespôsobiť faux pas. Dress kód (alebo Dress code) je zvlášť dôležitý pri návšteve formálnej udalosti. Pri plesoch je najjednoduchšie sa riadiť dress kódom uvedeným na pozvánke. Pokiaľ to nie je na nej uvedené, tak nič nepokazíte kvalitnou bielou košeľou, čiernou alebo tmavou kravatou a čiernym oblekom.

Čítajte viac...

Newsletter

Získajte zľavu 5 € na prvý nákup a špeciálne ponuky rovno na váš e-mail.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie