BLOG - užitočné články, rady, návody a odporúčania

STEVULA blog

TIP na vianočný darček pre muža

TIP na vianočný darček pre muža TIP na vianočný darček pre mužov - kvalitné a moderné pánske košele. Pripravil som pre vás niekoľko tipov na vianočný darček. Ak hľadáte kvalitné pánske košele zo 100 % bavlny, tak tu ste na správnom mieste. Nechajte sa inšpirovať a spravte svojim milovaným radosť. A ak by košeľa nesedela, vymeniť alebo vrátiť môžete vianočný darček do 10.1.2018

Čítajte viac...

Vrátenie nevhodného darčeka do 10.1.2018

Vrátenie nevhodného darčeka do 10.1.2018 Vyriešte vianočné darčeky s predstihom. Nakúpte už dnes a zaistite si pohodové Vianoce bez stresu z nakupovania na poslednú chvíľu. A ak náhodou nebude obdarovaný spokojný, tak nám do 10. 1. 2018 darček vrátite alebo vám ho vymeníme za iný.

Čítajte viac...

Viete ako nosiť a s čím kombinovať ružovú pánsku košeľu?

Viete ako nosiť a s čím kombinovať ružovú pánsku košeľu? Vedeli ste, že ružová farba je jednou z najobľúbenejších košeľových farieb. A nielen pre dámy. Hodí sa do obleku, ale aj k nohaviciam alebo džínsom. Je moderná a má silný mladícky charakter. Komu sa vlastne hodí a ako ju kombinovať? Na tieto otázky si teraz odpovieme.

Čítajte viac...

História Oxfordskej košele

História Oxfordskej košele Jedným z najdôležitejších a všestranných odevov v každom pánskom šatníku je Oxfordská košeľa. Je vhodná pre väčšinu príležitostí, kombinovateľná skoro s čímkoľvek a dobre vyzerajúca takmer na všetkých. O jej kvalitách vedel prezident Kennedy aj ďalší prominentní členovia Ivy League.

Čítajte viac...

Vedeli ste, prečo majú pánske košele gombíky na opačnej strane ako dámske košele?

Vedeli ste, prečo majú pánske košele gombíky na opačnej strane ako dámske košele? Pánske alebo dámske kvalitné košele sú ako extra panenský olivový olej vášho šatníku - sú základom, na ktorom poznať rozdiel v kvalite. Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo sú gombíky na pánskej a dámskej košeli na opačných stranách? Alebo teraz krútite hlavou, že ste si to nikdy nevšimli? Čítajte ďalej, objasníme vám to.

Čítajte viac...

Ako udržať košeľu v nohaviciach?

Ako udržať košeľu v nohaviciach? Určite sa to stáva aj vám. Košeľa sa neustále vyťahuje z nohavíc a vy ju opakovane celý deň zase nazad zastrkujete. Baví vás to? Asi nie.. Tento problém ale nie je žiadna novinka. Páni to riešia už od nepamäti.

Čítajte viac...

Bavlna - prečo sme sa rozhodli práve pre bavlnu?

Bavlna - prečo sme sa rozhodli práve pre bavlnu? Bavlna - cotton - pamuk - biele zlato - stromová vlna. To je len niekoľko názvov čisto prírodného materiálu, ktorý sa vyznačuje svojou jemnosťou a trvácnosťou. Prečítajte si viac o tom odkiaľ k nám bavlna prišla, niečo z histórie a prečo sme si my vybrali bavlnu, ako základnú surovinu pri výrobe košieľ.

Čítajte viac...

11 vecí, ktoré ženy milujú, keď muži nosia

11 vecí, ktoré ženy milujú, keď muži nosia Páni, určite ste už čítali o tom, čo by ste mali alebo nemali nosiť ak chcete zaujať nežnejšie pohlavie. Je množstvo článkov a návodov, ako osloviť ženu vašich snov. Všetko si naštudujete, v hlave pripravíte a potom sa pokúsite osloviť sú pravú. No zabudli ste na jednu maličkosť. Alebo skôr na jednu veľmi dôležitú vec. Prvý dojem. Čo myslíte, aký urobíte v tej športovej mikine, v ktorej chodíte do posilňovne?

Čítajte viac...

Ako by mala sedieť obleková košeľa?

Ako by mala sedieť obleková košeľa? Obleková košeľa je jedným zo základných prvkov elegantného pánskeho šatníka, avšak ešte stále robí väčšine problém. Naďalej je medzi nami mnoho takých, ktorí si na seba nevedia kúpiť takú košeľu, ktorá by im naozaj sedela. Príliš často sa stáva, že na ulici stretnete mužov, ktorí majú košele aj o dve čísla väčšie, či starších pánov, ktorým gombíky praskajú vo švíkoch.

Čítajte viac...

8 bodov ako správne vybrať košeľu na svadbu

8 bodov ako správne vybrať košeľu na svadbu Svadba je významný deň, kedy chceme všetci vyzerať čo najlepšie. Je dôležité správne zvoliť oblečenie, aby sme mali o jednu starosť menej počas náročného dňa a noci.

Čítajte viac...

História košieľ

História košieľ Košeľa je každodenná súčasť oblečenia dnešného moderného muža. Koho by napadlo, že aj košeľa má svoju dávnu históriu? Dnes už košeľa nie je iba výsadou mužov, ale stále väčšej obľube sa tešia aj dámske košele.

Čítajte viac...

Black tie, white tie, ako je to s tým dress kódom?

Black tie, white tie, ako je to s tým dress kódom? Je tu január a prichádza čas plesovej sezóny, tak je načase si objasniť, čo znamenajú jednotlivé pojmy. Pripravili sme pre vás prehľad ako si nespôsobiť faux pas. Dress kód (alebo Dress code) je zvlášť dôležitý pri návšteve formálnej udalosti. Pri plesoch je najjednoduchšie sa riadiť dress kódom uvedeným na pozvánke. Pokiaľ to nie je na nej uvedené, tak nič nepokazíte kvalitnou bielou košeľou, čiernou alebo tmavou kravatou a čiernym oblekom.

Čítajte viac...

Dámy, viete ako nosiť košeľu? 3 blogerky vám ukážu ako na to!

Dámy, viete ako nosiť košeľu? 3 blogerky vám ukážu ako na to! Košele nie sú určené iba pre pánov. Aj dámy, zvlášť ak chcú pôsobiť seriózne, s radosťou siahajú po košeliach. Výhodou je ich formálny vzhľad a príjemné nosenie. Kvalitná košeľa vám poslúži veľmi dlhú dobu.

Čítajte viac...

Black Friday 2017

Black Friday 2017 BLACK FRIDAY, najväčší výpredaj v roku. Ani náš obchod nie je výnimkou. Využite možnosť skvelého nákupu a zaobstarajte si vianočné darčeky s predstihom. Všetky darčeky zakúpené u nás od 15. 11. 2017 môžete vymeniť až do 10. 1. 2018

Čítajte viac...

Akú košeľu vybrať nielen na deň otcov?

Akú košeľu vybrať nielen na deň otcov? Deň otcov pomaly získava na popularite a cítime to aj my, v narastajúcom počte otázok. Často sa nás pýtate, akú košeľu zvoliť pre konzervatívnejších pánov, pre mladých mužov, na jednanie, pohovor alebo na každý deň do práce. Pripravili sme pre vás niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu sa zorientovať pri výbere správnej pánskej košele. Nečakajte tisíc kategórií, zhrnuli sme to do 3 základných.

Čítajte viac...

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie