Láska ide cez šatník - by Lubitsa

To, že žijeme hektickú dobu, cítime všetci. A keď sa nám z času na čas podarí pribrzdiť kolotoč, komu tento ukoristený čas vlastne venujeme?

Nedávno som sa ocitla v debate o nešťastí partnerského života. Hlavný vinník: KOMFORT. Čím dlhšie spolu žijeme pod jednou strechou, tým viac si každý z dvojice rozširuje vlastnú zónu komfortu, ktorú na začiatku vzťahu pod vplyvom chemických procesov bez zaváhania ohraničil. Dobrá správa je, že láska s rokmi nemizne. Tá horšia je, že kvôli vlastnému pohodliu necháme človeka, ktorý sa dobrovoľne rozhodol nás zvládať so všetkým, čo k nám patrí, na poslednej koľaji našich záujmov.

Aj preto je tu Valentín, ktorý nám pripomína, že je čas urobiť si čas. Pre želania svojej milovanej osoby.

Ak máte chuť zobrať to cez šatník, spýtajte sa svojej polovičky, čo by rád/rada na vás videl/a oblečené. Verte tomu, že naši milovaní majú svoju optiku plnú predstáv. A pokiaľ by vás táto hra nadchla, prejdite na stránku LubitsaStyling a objednajte si zážitkový shopping pre dvoch, na ktorom dáme vašim hmlistým predstavám skutočné vizuálne kontúry. Ktovie, možno budeme hľadať nový koncept kombinácie farieb a vzorov k vašej novej košeli STEVULA.

Veľa valentínskej medziľudskej lásky prajem!

 

Lubitsa_styling