Októbrové novinky pre doplnenie vášho štýlu

Ponuku nášho obchodu sme rozšírili o štýlové doplnky - kožené opasky STEVULA a ponožky značky Fusakle. Vyberte si z našej ponuky a doplňte svoj šatník o elegantné aj hravé kúsky.

 

Fusakle - hravé pánske ponožky

V spolupráci so slovenskou značkou Fusakle sme do našej ponuky zaradili niekoľko modelov pánskych ponožiek vyrobených na Slovensku. Značku Fusakle určite poznáte, vyznačuje sa kvalitnými a nápaditými ponožkami, ktoré sa, ako sami hovoria, hodia do voza aj do koča. Nemôžeme nesúhlasiť. Fusakle sú nielen pohodlné, ale aj štýlové doplnky ku každému pánskemu outfitu. Uvoľnite sa, vyskúšajte niečo nové a dovoľte originálnym ponožkám, aby vám robili radosť každý deň.

Fusakle v ponuke Stevula.sk

 

Tento mesiac máme v ponuke prvé štyri vzory, ktoré sme pre vás vybrali s ohľadom na štýl našej značky. My sme si zamilovali model Gentleman belasý, ktorý je vyrobený prevažne z bambusového vlákna. Vďaka tomuto materiálu sú ponožky veľmi príjemné na celodenné nosenie, pretože bambus má skvelé termoregulačné vlastnosti.

Svetlomodré ponožky s bodkami

 

Kožené opasky STEVULA

Druhou novinkou sú naše vlastné kožené opasky, ktoré vyrábame na Slovensku. Základom každého poriadneho opasku je kvalitná koža. Tá naša pochádza od naozajstných majstrov svojho remesla z Talianska. Aby sa váš nový opasok nepoškodil, zašleme vám ho aj s ochranným látkovým vreckom.


Pri tvorbe dizajnu sme sa zamerali na detaily spracovania kože a šitia, ale aj na funkčnú stránku opaskov. Pridali sme dierku a pútko navyše, než býva bežné. Aby s vami opasok držal krok aj pri formovaní postavy, môžete si ho doma jednoducho skrátiť. Opasky široké 3 centimetre ponúkame v piatich farebných prevedeniach.

Pánske opasky STEVULA

Ponožky aj opasky sú výborným doplnkom, ktorý poteší nejedného muža. Veríme, že si medzi nimi nájdete svojho favorita.