Výber košieľ na máj

V máji sme si pre vás pripravili množstvo noviniek. Okrem nich vyberáme niekoľko modelov košieľ, ktorými potešíte seba alebo niekoho blízkeho. Ktoré to sú? Čítajte v článku.

 

Čo vás prvé napadne v spojení s májom? Máj, lásky čas alebo sviatky 1. máj či 8. máj? To napadne ako prvé skoro každého. Viete však prečo oslavujeme tieto 2 sviatky?

  • 1. máj - Sviatok práce - vo svete sa oslavuje od roku 1889, kedy v Paríži prijal ustanovujúci kongres II. internacionály Uznesenie o oslavách. Bolo to na počesť všeobecného štrajku a masových demonštrácií chicagských robotníkov za osemhodinový pracovný čas. V Česko-Slovensku bol vyhlásený za sviatok v roku 1919.

  • 8. máj - Deň víťazstva nad fašizmom, koniec druhej svetovej vojny - Nemci podpísali kapituláciu už 7. mája, avšak keďže nebol prítomný žiadny oficiálny vyšší predstaviteľ Sovietskeho zväzu, opakoval sa akt bezpodmienečnej kapitulácie ešte raz 8. mája v neskorých večerných hodinách. Vtedy už bolo v Sovietskom zväze po polnoci, preto Rusi dodnes oslavujú koniec vojny 9. mája. Boje ešte aj potom pokračovali v Tichomorí, kde sa skončili 2. septembra 1945.

 

Nové pánske košele

Pre nás je tento mesiac dôležitý pre príchod novej kolekcie pánskych košieľ vo všetkých strihoch - Body fitSlim fit aj Regular fit. Tentokrát sme košeliam vdýchli nový vietor v podobe hladkej légy a kontrastnému lemovaniu vnútorného goliera.

Nemenej dôležitá je aj zmena číslovania veľkostí pri strihu Body fit, kedy sme zjednotili číslovanie s ostatnými strihmi - odteraz sú veľkosti košieľ v strihu Body fit označené písmenami S, M, L, XL.

Body fit prešiel aj menšou úpravou rozmerov, o ktoré nás žiadali naši zákazníci - aby sme vo veľkosti M a L ešte viac zúžili pás a vytvorili tak užšie, lepšie vypasované košele. Podrobné informácie nájdete v tabuľke veľkostí.

 

Svetlomodrá pánska košeľa, Body fit

Decentná, ľahká, priedušná, takto by sme charakterizovali túto svetlomodrú pánsku košeľu. Ak hľadáte alternatívu k bielej košeli do obleku alebo k elegantnejším nohaviciam, vyberte si túto košeľu. Samozrejme je zo 100 % bavlny a navyše v úprave Non-iron.

Modrá pánska košeľa

 

Biela pánska košeľa s jemnou štruktúrou, Body fit

Bielych košieľ nikdy nie je dosť. V našej ponuke nájdete rôzne, s kontrastami alebo bez nich. Táto košeľa je však výnimočná svojím Red Label lemovaním goliera a jemnou štruktúrou. Ak chcete k svojmu obleku na mieru kvalitnú bielu košeľu, tu ste na správnom mieste.

Biela pánska košeľa

 

Tmavomodrá vzorovaná pánska košeľa, Body fit

Štýlová košeľa, ktorá sa hodí do džínsov, k chinos nohaviciam a pre odvážnejších aj do voľnočasového obleku v štýle Smart Casual. Cez deň ste uhladený gentleman v obleku a jednofarebnej košeli. Večer alebo cez víkend však popustite uzdu svojej fantázii a ohúrte okolie svojím skvelým vkusom.

Tmavomodrá košeľa so vzorom

 

Farebná vzorovaná pánska košeľa, Body fit

Ďalšia košeľa so vzorom, si poviete. Pozrite sa pozornejšie, pamätáte si počítačovú hru Packman? Košeľa je nimi posiata, tak si dajte pozor, aby vás nezjedli. :-)

Vzorovaná pánska košeľa

Ak máte odvahu a nebojíte sa, že vás Packman dostihne, vyberte si túto hravú a vzorovanú pánsku košeľu.