Pánske košele

Pánske košele

Pánske košele zo stevula.sk sú vhodné na každú formálnu aj neformálnu akciu. Ak teda chcete zabodovať ako businessman, gentleman alebo ako mužný a dokonale upravený pán, určite si z našich košieľ vyberiete.

V našej ponuke nájdete košele zaradené do niekoľkých strihov:

Porovnanie jednotlivých strihov aj s návodom ako správne zmerať košeľu.

53 položiek celkom

Cena

2990
12990

Značky

Veľkosť

Značka

Úprava látky

Rukáv

Strih

Farba

Vzor

Štýl

Golier

Vrecko

Materiál

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 53
Kronstadt košeľa
+ ďalšie
KS4073-BLACK-TOBACCO/M
Modrá košeľa Regular s modrými gombíkmi
+ ďalšie
TJ-4020U-LT.BL/BLUE/S
Biela regular fit košeľa
+ ďalšie
303426000-000/39
Hore
Ďalšie produkty

Košeľa je stredobodom pozornosti na rôznych formálnych akciách či vo vyššej spoločnosti. Je teda potrebné dbať nielen na výber, ale aj následnú starostlivosť o pánsku košeľu. To zväčša obnáša najmä pravidelné žehlenie a dokonalú úpravu, čo poukazuje na celkovú vizitku hrdého majiteľa danej pánskej košele.

#ShowMore#

V rámci pánskych košieľ sa u nás stretnete so svetoznámymi značkami, ako napríklad CASAMODA, Kronstadt, Seidensticker, STEVULA, Tee Jays alebo VENTI.

 

Body Fit

Body Fit predstavuje najužší strih, ktorým ako dodávatelia známych značiek disponujeme. Dokonale lemuje mužné telo štíhlych pánov. Vďaka Body Fit košeli je dosiahnutý optimálny výsledok dokonalej priliehavosti bez nadbytočnej látky, ktorá môže pôsobiť krčivo, čím sa uberá na elegancii košele.

Vybrať si môžete z čiernych, bielych, modrých či iných farebných prevedení biznis pánskych košieľ Body Fit, ktoré vám dokonale zvýraznia mužné rysy.

Rozmery Body Fit košieľ STEVULA a VENTI sú však identické.

Slim Fit

Úzky pás a úzky rukáv – takto vyzerá pravá pánska košeľa Slim Fit. Elegantný a nadčasový štýl Slim Fit košieľ si získal obľúbenosť medzi mnohými mužmi, ktorí precízne dbajú o svoj vzhľad. Pánske košele Slim Fit zároveň ponúkame aj v prevedení Smart Casual, pričom sa hodia na rôzne voľnočasové aktivity a sú vybavené prevažne dlhým rukávom.

Slim Fit pánska košeľa sa dokonale hodí na bežnú postavu. Je to náš najpredávanejší strih, nakoľko vyhovuje väčšine mužom spomedzi našich zákazníkov.

Casual Fit

Pánske Casual Fit košele sú špeciálne navrhnuté na pozvoľné nosenie bez zastrčenia do nohavíc. Ide o voľnejší strih, vďaka ktorému sa budete cítiť voľne a zároveň sviežo. Nami ponúkané pánske košele sú vyrobené z prievzdušných materiálov, čo určite oceníte v tropických mesiacoch.

Doprajte si voľnosť a vyberte si z našej širokej ponuky pánskych košieľ Casual Fit, pričom si môžete vybrať prevedenia s krátkym alebo dlhým rukávom. V našej ponuke taktiež nájdete ľanové Casual Fit košele, ktoré sa hodia na pravidelné nosenie v období leta.

Regular Fit

Doprajte si dokonalé pohodlie a zaobstarajte sebe alebo svojmu známemu našu pánsku Regular Fit košeľu najvoľnejšieho strihu. Na svoje si prídu najmä muži, ktorí preferujú klasický vzhľad pánskej košele.

Regular Fit košele nájdete pod značkami Kronstadt, Tee Jays či CASAMODA. Kvalitné pánske košele ponúkame vo flanelovom a bavlnenom prevedení.

Ak si nie ste niečím istý, overte si svoju konfekčnú veľkosť TU.

 

Zaujímavosť

Košele sú tak formálnym kúskom, že sa bežne nosia v rámci reprezentácie veľkých spoločností. Živým dôkazom sú napríklad dopravné podniky, kde sa košeľa využíva ako rovnošata (nielen) vodičov, ktorí by mali pôsobiť celkovo upravene, nakoľko vykonávajú profesionálnu prácu s ľuďmi. A k tomu ešte ako praví gentlemani otvárajú dvere každému z nás :) Na Slovensku sú najčastejšie využívané modré a biele pánske košele.

Nezabudnite odoberať náš newsletter, kde sa ako prvý dozviete o každej akcii či novinke.