August - back to office tipy

Nezáleží na tom, či sa chystáte naspäť do školy, naspäť do práce alebo nikam naspäť nejdete, máme pre vás 4 štýlové outfity na jeseň.

 

Na konci augusta už pomaly končí dovolenkový ošiaľ a my začíname tráviť podstatnú časť dní v kanceláriách. Bez ohľadu na to, či máte alebo nemáte v práci nariadený dress code, vyzerať profesionálne a zároveň štýlovo môžete vždy.

Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktoré zahŕňajú obľúbené chinos nohavice a modrý blejzer, ktorý budete mať doma možno aj vy. Chinos nohavice môžete využiť vždy, keď nemusíte nosiť oblek. Sú pohodlné, mierne elastické a zároveň elegantné. 

Čierne chinos nohavice

Čierne nohavice STEVULA využijete takmer na akúkoľvek príležitosť. Zladíte ich bez premýšľania veľmi jednoducho a rýchlo. Môžete ich nosiť s polo tričko, košeľou alebo svetrom. Elegantný a sofistikovaný outfit dosiahnete s bielou košeľou, doplniť ho môžete o modrý blejzer. Vytvoríte tak decentný a neopozeraný outfit.

Biela košeľa modré sakoChcem čierne chinos nohavice >

 

Béžové chinos nohavice

Ak hľadáte niečo svetlejšie, béžová je perfektná farba na kombinovanie. Nie je príliš výrazná a poskytuje klasický, profesionálny štýl. V tomto prípade sme béžové chinos nohavice skombinovali so svetlomodrou vzorovanou košeľou a blejzrom v tmavšom odtieni modrej.

Modrá košeľa béžové nohaviceChcem béžové chinos nohavice >

 

Hnedé chinos nohavice

Hnedé nohavice by ste možno prirodzene kombinovali hlavne s bielou košeľou. Možnosti sú však oveľa širšie a perfektnú farbu košele máte určite doma - modrú. Netradičná kombinácia hnedej a modrej farby spolu výborne ladí. Teraz môžete využiť všetky svoje modré košele v kombinácii s hnedými chinoskami.

Hnedé chinos a modrá košeľaChcem hnedé chinos nohavice >

 

Bordové chinos nohavice

Do officu nepatria iba decentné farby a obleky. Čoraz viac firiem uprednostňuje na bežný deň štýl Smart Casual, pri ktorom môžete naplno prejaviť svoju kreativitu. Výborne vám k tomu poslúžia bordové chinos nohavice STEVULA. Možno sa vám ich farba na prvý pohľad zdá príliš výrazná a ťažšie kombinovateľná, opak je pravdou.

Samozrejme výborne ladia s bielou košeľou, tak ako všetky farby, avšak outfit hodný štýlového mestra dosiahnete kombináciou s tmavomodrou košeľou, kľudne aj so vzorom.

Vínové chinos nohavice modrá košeľaChcem bordové chinos nohavice >

 

Naše 4 obľúbené outfity na nadchádzajúcu jesennú sezónu už poznáte. Veríme, že takto vám aspoň trochu uľahčíme lúčenie sa s letom.