TOP júlové outfity

Pripravili sme pre vás 5 najobľúbenejších outfitov nielen na leto. Dajte zbohom monotónnym farbám a nechajte sa inšpirovať našim výberom.

 

V minulých dieloch magazínu ste sa dozvedeli aké topánky sú najlepšie na letočo si obliecť do lietadla a aj to, ako si počas leta udržať štýl gentlemana.

V dnešnom vydaní sa pozrieme na konkrétne outfity, ktoré sú ako stvorené na letné potulovanie sa mestom. Poďme rovno na to.

 

Štýlový outfit do mesta

Prvým v poradí je výrazná kvetovaná košeľa zo 100 % bavlneného popelínu, v strihu Slim fit. Má jasne zelený odtieň a výborne pasuje s našimi béžovými chinos nohavicami. Ak chcete vystúpiť z davu, toto bude váš nový outfit.

Muž v kvetovanej košeli

 

Outfit nielen na zmrzlinu

Možno ste ho už u nás na fotkách zahliadli, je to jeden z našich najobľúbenejších outfitov z poslednej letnej kolekcie košieľ a nohavíc. Je svieži, žiarivý a ako stvorený nielen na zmrzlinu. Pozostáva z popelínovej bielej košele zo 100 % bavlny s printovým vzorom farebných surfov a bordových chinos nohavíc, v ktorých sa budete cítiť oveľa príjemnejšie ako v džínsoch. Obujte si mokasíny a o štýlový a moderný outfit máte postarané.

Čo si obliecť na rande

 

Outfit pre letné posedenia

Milujeme letné posedenie pri kvalitnej káve na terase. A čo vy? Aj pri tejto príjemnej aktivite môžete vyzerať jedinečne. Základom je tohtoročný hit - vzorovaná košeľa a štýlové a pohodlné chinos nohavice. Košeľa aj nohavice majú podobné odtiene a preto sa dobre kombinujú. Ak potrebujete doplniť outfit o blejzer, odporúčame ho v modrej farbe.

Ako sa obliecť na rande

 

Outfit v tmavých farbách

Obľubujete tmavšie farby? Žiadny problém. Môžete si vybrať čierne chinos nohavice STEVULA, ktoré zladíte úplne s čímkoľvek. V tomto prípade sme ich zladili s antracitovou slim fit košeľou, pretože táto kombinácia sa hodí každému štýlovému mužovi. Je elegantná, je v nej rafinovanosť a pritom nie je príliš výstredná. Ak ste skôr konzervatívny typ, toto je outfit presne pre vás.

Ako sa obliecť na rande

 

Denný pracovný outfit

Modré košele sú u nás suverénne najobľúbenejšie. Klasicky by ste si k modrej košeli obliekli čierne alebo modré nohavice, prípadne džínsy. Ponúkame vám však možno nečakanú kombináciu, hnedé chinos nohavice. S modrou farbou košele k sebe perfektne pasujú a vďaka príjemnej látke sa v nich budete cítiť pohodlne celý deň.

Ako sa obliecť do práce

 

Predstavili sme vám niekoľko outfitov, ktoré nie sú určené iba pre letnú sezónu, ale môžete ich vďaka svojej nadčasovosti nosiť po celý rok.