Späť

Čo kúpiť na deň otcov

Čo kúpiť na deň otcov

Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, čím môžete obdarovať svojho skvelého otca. Nezáleží na tom, či je mladý alebo starší, aspoň malú pozornosť si zaslúžiť každý.

Deň otcov v tomto roku pripadá na nedeľu 16. júna. Sviatok, aj keď na Slovensku nie oficiálny, sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. U nás sa mu zatiaľ nepripisuje veľká dôležitosť, ide skôr o symbolické pripomenutie.

Tradícia Dňa otcov vznikla v Spojených štátoch amerických už v roku 1910. Bolo to konkrétne v meste Spokane, štát Washington, kde si Američanka Sonora Smart Doddová chcela uctiť všetkých otcov, ako bol ten jej. Bol veteránom občianskej vojny a vychovával šesť detí sám. Sonora ho vnímala ako svojho hrdinu a ihneď ako zistila, že matky majú svoj sviatok, navrhla, aby podobný sviatok mali aj všetci otcovia.

Popularita sviatku postupne narastala a v roku 1966 prezident Lyndon Johnson podpísal prezidentské vyhlásenie, v ktorom určil tretiu nedeľu v júni ako oficiálny sviatok Dňa otcov v USA.

Čím potešiť otca v jeho deň

Sviatok je za rohom a vy sa do poslednej chvíle rozhodujete čo mu kúpiť? Tento rok to spravte prefíkane, kúpte mu niečo, čo sa mu nikdy nechce nakupovať. Ušetrite svoje aj jeho nervy, navyše mu dáte niečo praktické a elegantné.

Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na darčeky, ktoré môžete mať do druhého dňa doma.

Neviditeľné tričko pod košeľu

Nezáleží koľko má rokov, neviditeľné tričko či tielko sa hodí každému mužovi. Okrem toho, že je neviditeľné pod košeľou, je vďaka 100 % mako bavlne príjemné na nosenie aj po niekoľkých praniach. Tričko aj tielko je možné nosiť aj pod sveter alebo v chladnejšom období ako základnú vrstvu. V prípade väčšieho potenia odporúčame tričko so zosilneným podpazuším.

Béžové tričko pod bielou košeľou

Kúpiť neviditeľné tričko

Letná pánska košeľa

Aj v lete môže byť muž elegantný v ľahkej popelínovej košeli so zaujímavým a vtipným vzorom. Kvalitná 100 % bavlna zaistí najvyššiu možnú mieru priedušnosti košele. A keď prídu horúčavy, stačí vyhrnúť rukávy.

Fotenie Banská Štiavnica

Kúpiť letnú košeľu

 

Neviete si rady so správnym strihom košele? Pomôže vám tento jednoduchý návod:

BODY FIT = štíhla postava
SLIM FIT = normálna postava aj s miernym bruškom
REGULAR FIT = poriadny chlap v ramenách aj páse

Chinos nohavice

Nosí váš otec alebo partner všade hlavne džínsy? Darujte mu nohavice, ktoré mu poskytnú oveľa vyšší komfort nosenia ako džínsy a zároveň v nich bude vyzerať elegantnejšie. Pohodlné sú vďaka bavlne a príjemne elastické pretože sme použili trochu elastanu. Chinos nohavice STEVULA majú okrem toho špičkové zapínanie French Fly so skrytým gombíkom a protišmykový lem, ktorý udrží neposlušnú košeľu v nohaviciach.

Chinos nohavice

Kúpiť chinos nohavice

 

Diskusia

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info