Späť

Dámy, viete ako nosiť košeľu? 3 blogerky vám ukážu ako na to

Dámy, viete ako nosiť košeľu? 3 blogerky vám ukážu ako na to

Košele nie sú určené iba pre pánov. Aj dámy, zvlášť ak chcú pôsobiť seriózne, s radosťou siahajú po košeliach. Výhodou je ich formálny vzhľad a príjemné nosenie. Kvalitná košeľa vám poslúži veľmi dlhú dobu.

Mademoiselle IVA

Mademoiselle IVA je nielen fashion blog, kde nájdete množstvo cenných rád ako nosiť rôzne kúsky a s čím ich ladiť. Veľkou výhodou je, že autorka blogu Ivana sama oblečenie aj šije, a je teda odborníčkou v pravom slova zmysle.

Jej najnovší článok 1 košeľa = 3 outfity, kde testuje našu košeľu nájdete na tomto odkaze:

Blog Mademoiselle IVA >>

 

 

Modrá dámska košeľa STEVULADetailná fotka modrej dámskej košele STEVULAModrá dámska košeľa STEVULA a Mademoiselle by IVA

 

Step With Fashion by Barbora HulinováBarbora si vzala do parády našu bielu štruktúrovanú dámsku košeľu STEVULA. Zladila ju perfektne s tyrkysovou sukňou a doladila hnedou kabelkou. Ukázala, že aj biela košeľa vie byť vhodným základným kúskom šatníka na každý deň. Veď bielu je ľahké zladiť s akoukoľvek inou farbou. Navyše vo väzbe látky Royal Oxford je super jemná na dotyk, a vďaka úprave Non-iron je jej údržba bezproblémová a rýchla. Veď posúďte sami na jej blogu, ako jej košeľa sedela.

Blog Step with fashion >>

 

Biela štruktúrovaná dámska košeľa STEVULA by Barbora HulinováBiela štruktúrovaná dámska košeľa STEVULA by Barbora HulinováBiela štruktúrovaná dámska košeľa STEVULA by Barbora Hulinová

 

Life in pictures by Lu

Lucia je veľmi úspešnou blogerkou, čo dokazuje aj druhé miesto v súťaži blogerka roka 2015 v kategórii Krása. Boli sme plní očakávaní, ako ohodnotí takáto skúsená blogerka našu košieľku.

Jej hodnotenie a zvlášť výber outfitu nám vyrazil dych. Len v tom najlepšom slova zmysle. Podľa nás absolútne dokonale zladila modrú dámsku košeľu s prenikavými červenými nohavicami. Outfit doplnila čiernym sakom a celkovú vizáž uzavrel prenikavý červený rúž na jej perách. Čo k tomu viac dodať? PERFEKTNÉ! Takto chceme vidieť dámy v našich uliciach!

Blog Life in pictures by Lu >>

 

 

Svetlomodrá dámska košeľa STEVULA by Life in pictures by LuSvetlomodrá dámska košeľa STEVULA by Life in pictures by LuSvetlomodrá dámska košeľa STEVULA by Life in pictures by LuSvetlomodrá dámska košeľa STEVULA by Life in pictures by Lu

 

Páčil sa Vám článok?

Zdieľajte ho so svojimi známymi:

 

Diskusia

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info