Späť

Kent golier vs. Cutaway golier

Pridané: 3.1.2017 14:36:42 Počet zobrazení: 1472

Kent golier vs. Cutaway golier

Ako sa vyznať v golieroch? Ktorý golier sa hodí práve Vám a na akú príležitosť? Tieto odpovede nájdete v nasledujúcom článku nášho blogu.

Golierových typov je niekoľko. Medzi najobľúbenejšie patria Kent (Classic), New Kent, Cutaway, English Spread, Button Down, Pointed atď. Názvy sa niekedy medzi výrobcami líšia. 

Naša značka ponúka 2 hlavné typy golierov - Kent a Cutaway

KENT:

Najtradičnejší golier na košeli. Je vysoko cenený hlavne pre svoju univerzálnosť, je možné ho nosiť s tenkými (Slim) aj klasickými kravatami. Kedysi bol považovaný za najformálnejší golier. Hodí sa pre všetky kombinácie, kravatu aj motýlik. Perfektne sa hodí do obleku.

Kent golier

 

CUTAWAY:

Cutaway golier sa tiež nazýva žraločí golier. Veľmi obľúbený k business oblekom. Výborne vyzerá v obleku, ale aj bez neho. S rozopnutým vrchným gombíkom budete vyzerať veľmi moderne a nadčasovo. Ak chcete mať štýl ako z Wall Street alebo právne eso z New Yorku, tak tento golier je ten pravý pre Vás. Fantasticky vyzerá v Slim oblekoch. 

Cutaway golier

 

Pánske košele ->>

 

Páčil sa vám náš článok? Ak áno, budeme veľmi radi keď ho budete zdieľať na Facebooku. Stačí kliknúť nižšie na modrú ikonku Facebooku. Ďakujeme!

5 € NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa a využite uvítaciu zľavu. Platí na objednávky nad 25 €.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie