Späť

Výber košieľ na marec

Výber košieľ na marec

Marec, mesiac kníh, jarnej rovnodennosti alebo zaujímavých historických udalostí. Aké košele by sme mu vybrali? Prečítajte si v najnovšom článku.

Konečne je tu jar a s ňou sa predlžujú dni a skracujú noci. Práve včera, 20. marca, bol prvý jarný deň, kedy bola noc rovnako dlhá ako deň. Od dnes je všetko inak a pomaly sa dni predlžujú až do 21. júna, kedy bude najdlhší deň v roku.

V dnešný deň, teda 21. marca, sa udialo v histórii množstvo zaujímavých vecí. Pred 148 rokmi sa stal kancelárom Nemecka Otto von Bismarck - zjednotiteľ železom a krvou. V roku 1963 uzavreli jednu z najznámejších väzníc sveta, ktorá bola námetom množstva filmov, väznicu Alcatraz. V tento deň presne pred 13 rokmi vznikla aj sociálna sieť Twitter, ktorá funguje úspešne dodnes.

Väznica Alcatraz

Medzi najznámejšie osobnosti, ktoré sa narodili v tento deň môžeme zaradiť fenomenálneho skladateľa Johanna Sebastiana Bacha, pretekára formuly 1 Ayrtona Sennu alebo futbalistu s nezameniteľným úsmevom Ronaldinha.

Na novú jarnú sezónu vám prinášame niekoľko typov na nové košele. Nájdete medzi nimi zaujímavú košeľu so vzorom kotvy, kockované košele, ale aj ružové košele, ktoré sa výborne hodia práve pre jarné obdobie.

Námornícka modrá košeľa s kotvou, Regular fit

Úžasná látka. V minulosti sme mali túto látku v ponuke pre Slim fit košele a bol o ňu veľký záujem aj od zákazníkov, ktorí hľadajú voľnejší strih. Vypočuli sme ich a ešte sme sa trošku pohrali s dizajnom. Pridali sme jemný sivý kontrast, aby sme ešte viac vyzdvihli modrú farbu látky a jej svetlomodré kotvy. K tomu sme dlho hľadali gombíky, ale našli sme a tie perfektne dotvárajú celkový vzhľad košele. 

Košeľa sa hodí k džínsom alebo aj chinos nohaviciam. Ale absolútne famózny outfit dosiahnete, keď si k nej oblečiete biele nohavice, obujete mokasíny a vyrazíte rovno k svojej jachte zaparkovanej v Saint-Tropez.

Mimochodom, pod biele nohavice máme pre vás ďalšiu novinku v našej ponuke - Neviditeľné boxerky. Sú z rovnakého materiálu ako obľúbené tričká, preto sú príjemné na celodenné noseniu a zároveň absolútne neviditeľné.

Košeľa regular fit s kvetmi

Vyberte si svoju novú námornícky modrú košeľu STEVULA v regular fit strihu ešte dnes.

Kockovaná Casual pánska košeľa, Regular fit

Druhou košeľou STEVULA z nášho marcového výberu je táto voľnočasová košeľa, ktorou zaručene zaujmete svoje okolie. Má výraznú farbu a zaujímavý vytkaný detail, ktorý je viditeľný iba z malej vzdialenosti. Samozrejmosťou je 100 % bavlna, v tomto prípade s úpravou Non-iron. Mimochodom, máme ju aj v zelenom prevedení.

Kockovaná pánska košeľa

Modernú pánsku košeľu STEVULA so kockovaným vzorom môžete mať ihneď.

Ružové pánske košele

Jar je obdobie, kedy všetko začína pomaly rozkvitať, získavať farbu, preto je v našom výbere aj jemne ružová farba. Ružová košeľa dodá vašej pokožke teplejší odtieň, čo iste potrebujete po dlhej zime.

Ružové košele STEVULA

Vyberte si jednu z ružových košieľ STEVULA z naše ponuky.

 

Páčia sa vám tieto košele?

Napíšte nám dole do komentára:

Diskusia

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info