Späť

Výber košieľ na apríl

Výber košieľ na apríl

Apríl je nielen bláznivý mesiac, ale aj mesiac zaujímavých udalostí. Aké to sú a aké košele sme pre vás vybrali na tento mesiac? Dozviete sa v novom článku.

Apríl nie je len o bláznovstvách, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Má aj veľa významných medzinárodných dní, o ktorých ste možno ani netušili. Tu je niekoľko z nich:

  • apríl je mesiac lesov, oslavuje sa od roku 1952
  • 7. apríla - Svetový deň zdravia - oslavuje sa od roku 1950
  • 12. apríla - Svetový deň letectva a kozmonautiky - v roku 1961 presne v tento deň vzlietol prvý človek do vesmíru, bol ním sovietsky kozmonaut Jurij Alexejevič Gagarin
  • 15. apríla - Deň narcisov - deň boja proti rakovine
  • 22. apríla - Deň Zeme

Ako vidíte, apríl je významným mesiacom. Nám sa však aj tak spája hlavne s prvým aprílom, dňom všetkých bláznov alebo s vrtkavým a bláznivým aprílovým počasím. A taký je aj náš výber košieľ pre tento mesiac. Sú živé, energické a pre niekoho aj bláznivé. Poďme si ich rovno ukázať.

Vzorovaná pánska košeľa, Slim fit

Túto modrú košeľu STEVULA by sme v žiadnom prípade nemohli zo zoznamu vynechať. Veď uznajte, jej prenikavý a jedinečný vzor si ihneď zapamätáte. Je vyrobená zo vzdušného bavlneného popelínu a navyše má nežehlivú úpravu Non-iron. Aby jej vzor ešte viac vynikol, zvolili sme sivé kontrasty na vnútornej strane goliera, manžetách rukávov a lége košele. Čo poviete, podarilo sa nám zaujať vás?

Modrá vzorovaná košeľa so žltou kravatou

Vyberte si modrú vzorovanú košeľu skôr ako sa vypredá.

Voľnočasová bodkovaná pánska košeľa, Slim fit

Nenechajte sa zmiasť slovom voľnočasová, môžete si ju obliecť aj v inom čase ako v nedeľu ráno cestou po čerstvé rožky. Je ako chameleón, vie byť elegantná a zároveň aj voľnočasová. Záleží na doplnkoch. Eleganciu dosiahnete spojením so svetrom s véčkovým výstrihom, voľnočasovosť podčiarknete v kombinácii s džínsami.

Muž v košeli a veste v Bratislave

Modernú bodkovanú slim fit košeľu môžete mať ihneď.

Casual pánska košeľa, Slim fit

Páni, ruku na srdce. Kto z vás nechcel byť v mladosti kovbojom? Westernové filmy ako Vtedy na západe, El Dorado alebo Limonádový Joe sú legendami. Teraz sa vám sen môže splniť. Oblečte si túto slim fit košeľu a preneste sa na divoký západ.

Westernová košeľa STEVULA

Ak nie ste práv J.R. Ewing (čítaj džej-ár-júing :-) môžete si túto voľnočasovú košeľu obliecť pokojne k džínsom a driver mokasínam.

 

Páčia sa vám tieto košele?

Pozdieľajte ich s priateľmi, budeme radi.

Diskusia

Newsletter

Novinky a akcie rovno na váš e-mail. Vložením e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo Zaregistrovať sa

Stránky stevula.sk využívajú pre skvalitnenie služieb cookies. Viac info